נעלי עבודה אורטופדיות לגברים

קניית נעלי עבודה אורטופדיות לגברים

בחברת תפן מדיקל תוכלו לרכוש נעלי עבודה אורטופדיות לגברים שהינן נוחות, עמידות ובטוחות באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.
מדובר בנעלים שחברתנו מייבאת ומשווקת מהיצרניות הטובות בעולם ומבוססות על חומרי גלם חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. הנעליים מתוכננות במיוחד עבור התאמה לשעות עבודה רבות, ארוכות ואינטנסיביות באופן הנוח והבטוח ביותר.
הצורך בנעלי עבודה אורטופדיות
אם אתם מנהלים אורח חיים תובעני עם שעות רבות של עמידה והתרוצצות על הרגליים, כדאי שתרכשו מאתנו נעליים אורטופדיות לגברים לעבודה.
הן יעניקו לכם את מירב הנוחות הנחוצה לכף הרגל, יעמדו בצרכי בטיחות שונים, ימנעו כאבים, ישמרו על בריאותכם ויסייעו להעלות את רמת התפקוד והערנות שלכם.
אגב, מלבד העובדה שהנעליים שאנו משווקים הן נעלי הבריאות הטובות ביותר בשוק, הן גם בעלות עיצוב יפה ועכשווי.

נעליים לסביבות עבודה מחמירות ותובעניות נעלי עבודה אורטופדיות לגברים

אנו משווקים מבחר איכותי של נעליים אורטופדיות לגברים לעבודה המתאימות גם לסביבות עבודה מחמירות ותובעניות במיוחד.
כך למשל, דגמי הבריאות של NUBE מאושרים על ידי המכון הגרמני TÜV ומיוצרות מ- evergrip TM. זהו גומי המבוסס על נוסחה כימית מיוחדת אשר מספק יכולות גבוהות של הצמדות לקרקע ומניעת החלקה בסוגים שונים של משטחים. בנוסף, לדגם זה וכן לדגם CLOG יש תוספת סגירה לחלק העליון המגן כנגד חדירת נוזלים.
דגם CLOG עשוי מפולימר מיוחד מסוג Steri-Tech המאפשר לחטא באוטוקלאב את כל הנעל, וכן יש לו סוליה שאינה מאפשרת חדירה של עצמים זרים, עיצוב מונע החלקה ומערכת לבלימת זעזועים.
זאת בעוד שדגם קל המשקל EVERLITE אידיאלי לסביבות עבודה הדורשת זריזות מרבית, תוך הקפדה על זהירות רבה.
תכונה זו מושגת בזכות עיצוב מתקדם עם עקב סגור לתמיכה נוספת, חומר גלם Evergrip שהינו קל, נוח ועמיד, ובזכות רפידות אנטי סטטיות. מעבר לכך, יש לנו עוד מגוון דגמים של נעלי עבודה אורטופדיות לגברים המתאימות לרצונות וצרכים שונים, כדוגמת נעלי מוקסין MOC Man המאופיינות בחזות אלגנטית ועכשווית לצד נוחות ובטיחות מרבית בזמן העבודה.

לרכישת נעלים אורטופדיות לגברים 

הזמנת נעליים אורטופדיות לגברים לעבודה מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת של חברתנו.
כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל מידע נוסף וייעוץ מקצועי לבחירת נעל מתאימה על ידי השארת פרטיכם באתר, או יצירת קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.