קביים למכירה

קביים למכירה איכותיים ומתקדמים

החברה המובילה תפן מדיקל מציעה מבחר איכותי ומתקדם של קביים למכירה המיועדים למבוגרים ולילדים וכוללים גם קב לברך. את המוצרים ניתן לרכוש ישירות דרך אתר החברה המאובטח לצד מוצרי בריאות נוספים, כמו נעלים אורטופדיות, ולקבל מידע נוסף אודותיהם על ידי יצירת קשר עם נציגי החברה.

קביים סיעודיים עם עיצוב ארגונומי מתקדם

אנו מייבאים ומשווקים קביים סיעודיים מתכווננים למבוגרים וילדים של המותג העולמי ERGOBAUM. הקביים מתאימים לכול מידה ומאופיינים ביכולת הסתגלות גבוהה, האצת הליכי שיקום והפחתה משמעותית של כאבים ברמה שאף קב רגיל אינו מתקרב אליה. איכויות אלו מתקבלות בזכות מבנה ארגונומי מתקדם של הקב העשוי מאלומיניום רפואי קל משקל, חזק ועמיד. בנוסף, לקב ידית אחיזה ארגונומית מתכוונת ומרופדת המספקת תמיכה מעולה וגמישה למפרקי כפות היד המונעת נקעים. מערכת בלימת הזעזועים שבנעל הקצה מעניקה תנועה אנטומית רחבה ומקטינה באופן משמעותי סכנת החלקה. יתרה מכך, בטיחות המוצר מסופקת גם בעזרת לחצן מצוקה, מחזירי אור בטיחותיים ולחצן תאורת לילה המאפשר תנועה בטוחה במקומות שאינם מוארים. מעבר לכך, הקב גם מצויד ברצועה מתכווננת, משענת ברך וכריות מגן. 

קב לברך ללא כאבים שמשחרר את הידיים

כל מי שנאלץ להתמודד עם פציעה ומוגבלות בחלק התחתון של הרגל שאינן מאפשרות לדרוך עליה, כדוגמת נקע בקרסול, שבר בכף הרגל או פציעת גיד אכילס, בוודאי מודע לקשיים ולחוסר הנוחות שנגרמים משימוש בקביים רגילים. בין היתר, קביים סטנדרטים משפשפים את בית השחי ומעייפים את הידיים, מגבילים את התנועה ומקשים לנווט ולנוע במשטחים שאינם ישרים כמו מדרגות. חשוב לדעת כי לבעיות אלו יש לנו מענה מתקדם ואיכותי עם מוצר רפואי איכותי נוסף שחברתנו משווקת, קב לברך מהפכני ועטור פרסים iWALK2.0. אלו קביים המספקים חלופה נהדרת לקביים סטנדרטים ולאופני ברך עם ניידות בידיים, ובהיותם מוצר נטול כאבים. הווה אומר, ששימוש בקביים אלו משפר את איכות החיים מאחר שהם מאפשרים תפקוד מלא ואורח חיים עצמאי. לכן, בין אם אתם רוצים לערוך לבד קניות בסופר, להוריד את הכלב לטיול בפארק, לעלות במדרגות הביתה או לצאת לעבודה, עם iWALK2.0 תוכלו לבצע את המטלות האלו בנוחות וקלות. יש לציין כי הקב המתכוונן אינו מוגבל בגיל ומיועד לאנשים שלא היו מוגבלים לפני הפציעה, מגובה 1.47 עד 1.98 מטר בהיקף רגל של עד 69 ס"מ, במשקל עד 125 קילוגרם ובכול מידה של כף רגל. כדי לקבל עוד מידע בנושא ולהתאמת המוצר עבורכם צרו קשר עם חברתנו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.
להזמנת קביים סיעודיים איכותיים
הזמנת קביים סיעודיים מוצעת און ליין ישירות דרך חנות האינטרנט שלנו. כמו כן, אפשר לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע וסיוע ומקצועי בנושא על ידי השארת פרטיכם באתר או ביצירת קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.