לעבור לנעלי עבודה אורטופדיות

עם עליית המודעות לאיכות החיים ולשמירה על בריאות הגוף, יותר ויותר אנשים בוחרים נעלי עבודה אורטופדיות שישמשו אותם בנוחות לאורך שעות היום הארוכות. אם גם אתם מעוניינים בנעלים אורטופדיות לעבודה כדאי שתכירו את ההיצע האיכותי, המרשים והאופנתי שיש לנו בתפן מדיקל. מדובר בהיצע נרחב של נעלים המיוצרות על ידי מיטב החברות העולמיות, ומסופק בשלל מידות, גוונים ועיצובים לנשים וגברים עבור מחירים משתלמים במיוחד.

הצורך בנעלי עבודה אורטופדיות

בשעות הרבות והארוכות של עבודה, כפות רגלינו נדרשות לשאת את כל משקל הגוף בעמידה או בתנועה. מצב זה מוביל ללחץ רב על כפות הרגליים ואם אינו זוכה ליחס ראוי יוביל לכאבים בגוף ולבעיות בריאות שונות כמו כאבי רגליים, נקעים, כאבי ברכיים וכאבי גב, וכן לחוסר אנרגיה ועייפות. מנגד, שימוש בנעלים אורטופדיות איכותיות כפי שיש לנו להציע יעניק לכף הרגל את כל התמיכה הנדרשת לה. הנעלים ישמרו על יציבותה וגמישותה ויעניקו לה את כל הנוחות המתבקשת. זאת לצד בטיחות מרבית בעבודה הממזערת סיכון לפציעה ותורמת לשמירה על בריאות כף הרגל, הרגל עצמה והגוף בכללותו.

נעלי עבודה נוחות ובטוחות

חברתנו מציעה מבחר עשיר ואיכותי של נעלי עבודה ארגונומיות ונוחות שיעלו את רמת הבטיחות בעבודה. הבטיחות ניכרת בין היתר בדגמי נעלים המשלבים חומרי גלם חדשניים קלי משקל, ועיצוב מתקדם המונע החלקה גם בסביבת עבודה מהירה על פני סוגים שונים של משטחים. כמו כן, ברשותנו נעלים אנטי סטטיות ונעלים המאפשרות ניקוי סטרילי של כול חלקיהן לרבות הרפידות. בנוסף, אנו מחזיקים בנעלים בעלות אפשרות לסגירה בחלקן העליון המחורר למניעת חדירת נוזלים. מעבר לכך, מדובר בנעלים בריאות ונוחות לשימוש יומיומי אינטנסיבי שהמבנה הייחודי שלהן בולם זעזועים, תומך בכף הרגל ומסייע בשמירה על רעננות ומניעת עייפות. 
הזמנת נעלי עבודה אורטופדיות
הזמנת נעלי עבודה אורטופדיות מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך אתר האינטרנט של חברתנו. לקבלת עוד מידע בנושא וייעוץ ומקצועי בבחירת נעל בריאות מתאימה, השאירו את פרטיכם באתר אוו צרו קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-98737711.