ציוד אנטי סטטי

מכירת ציוד אנטי סטטי

חברת תפן מדיקל מתמחה בייבוא והפצה של מוצרים לחדרים נקיים עבור תעשיות מתקדמות ולענפי הרפואה, כולל מגוון סוגים של ציוד אנטי סטטי. מדובר בציוד של מיטב החברות בעולם העומדד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומוצע למכירה ישירות דרך אתר החברה עם מערך שירות מקצועי, יעיל ואדיב

מגוון מוצרים אנטי סטטיים

אנו מייבאים ומשווקים מגוון איכותי של מוצרים אנטי סטטיים הכולל בין היתר שקיות ושקיות שילד אנטי סטטיות, מברשות אנטי סטטיות, מיכלים אנטי סטטיים, עגלות וכיסאות אנטי סטטיים. כמו כן, אנו משווקים עטים ופולדרים אנטי סטטיים, סרטי אזהרה אנטי סטטיים ומטליות אנטי סטטיות. בנוסף לכך, אנו מוכרים גם ביגוד אנטי סטטי הכולל אצבעונים, כפפות פוליאסטר, כפפות בד, כפפות לטקס, סרבלים חד פעמיים וחלוקי פוליאסטר אנטי סטטיים.

בעיית החשמל הסטטי

ציוד אנטי סטטי שאנו משווקים ומוכרים מיועד להתמודד עם בעיית החשמל הסטטי, תופעה פיזיקאלית שנוצרת בגין מטענים שליליים וחיוביים על גבי חומרים שונים. ההפרש שנוצר בין מטענים אלו גורם לפריקתו של חשמל ויכול להיראות לעין כניצוץ. אותו ניצוץ עלול להזיק לסביבות עבודה שונות, למשל אם הוא גורם לקצרים ולשריפתם של רכיבים במעגלים אלקטרוניים, דבר העלול להשבית מערכות ואף לגרום לשריפה או לפיצוץ ולפגוע בעובדים. כאמור, התופעה נוצרת בסביבות עבודה בגין מגע או חיכוך עם חומרים שונים שגורמים לפריקתם של מטענים חשמליים. לכן ישנה חשיבות רבה לקיום נהלי עבודה מתאימים ולרכישת ציוד אנטי סטטי המיועד עבור סביבות עבודה רגישות, ממזער ומונע היווצרות ופריקת מטענים וניצוצות חשמליים. 
ציוד אנטי סטטי לסביבת עבודה
הציוד מתחיל בלבוש מתאים לעובדים הכולל כפפות, סרבלים וחלוקים, ותפקידו למנוע מגע וחיכוך בין בני אדם או עם חפצים העלול לגרום ליצירת חשמל סטטי. בנוסף, יש צורך לצייד את סביבת העבודה בציוד אנטי סטטי המשתנה בהתאם למאפייני החלל וצרכי העבודה. בין היתר, מדובר בפריטי ריהוט וציוד גדול כמו כיסאות ועגלות, משטחי דריכה ומכלים אנטי סטטיים, ועד לפרטים הקטנים ביותר כדוגמת שקיות, מטליות סרטי אזהרה, פולדרים ועטים אנטי סטטיים.
רכישת ציוד אנטי סטטי 
רכישת ציוד אנטי סטטי מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו את פרטיכם באתר של חברתנו, או צרו קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.