גרביים לחולי סוכרת

לשמור על הבריאות עם גרביים לחולי סוכרת

חברת תפן מדיקל מתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים רפואיים ונעלי בריאות אורטופדיות, ובעזרתה ניתן להזמין גרביים לסוכרתיים במחיר כדאי במיוחד. את הגרביים תוכלו להזמין במגוון גדלים ישירות דרך האתר המאובטח של חברתנו, עם אספקה עד לפתח הבית לכול כתובת ברחבי הארץ.

בעיות בכפות הרגליים עקב מחלת הסוכרת

מחלת הסוכרת נפוצה בקרב כחמישה עשר אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל, ונוצרת עקב בעיית ייצור או קליטת אינסולין בגוף. מחלה זו הנחשבת למגפה עולמית נגרמת עקב סיבות שונות, ביניהן תזונה לא נכונה ולא מאוזנת, אורח חיים עמוס ולחוץ, גנטיקה ומחסור בפעילות גופנית. כמו כן, המחלה גורמת לתופעות משניות לרבות בעיות בכפות הרגליים, כגון זיעת יתר, נפיחות בכף הרגל ופטרת, חוסר זרימת דם תקינה באזור המוביל לפצעי לחץ וכיבים, וזאת לצד חוסר ברגישות עצבית בכף הרגל הגורם להתפתחות פצעי לחץ וכיבים עד למצב של נמק. כפועל יוצא מכך, יש חשיבות רבה לרכישת גרבי בריאות לחולי סוכרת המתאימות לצרכיהם הבריאותיים. הגרביים מסייעות בשמירה על בריאות חולי הסוכרת ומאפשרות להם ליהנות מאיכות חיים טובה.

יתרונותיהן של הגרביים

גרבי בריאות לחולי סוכרת שחברתנו משווקת ומייבאת הינן גרביים המיוצרות בטכנולוגיה ייחודית, המקטינה באופן משמעותי את מידת הלחץ על כף הרגל. בנוסף, גרביים לסוכרתיים שאנו מספקים עשויות מחוטים אנטי בקטריאליים מנדפי זיעה וגמישים המונעים זיהומים, ריחות רעים והצטברות רטיבות ולחות הגורמות לפטרת. הגרביים נטולות תפרים בבהונות ונטולות מכפלות, וכך מונעות לחץ על כפות הרגליים הגורם לפצעי לחץ. כמו כן, יש להן תפרים שטוחים המונעים הפעלת לחץ מיותר על כף הרגל. הן מאוד רכות, עשויות מחומרי גלם שאינם לוחצים התורמים אף הם למניעת לחץ על כף הרגל, ומסייעים בזרימת הדם לאזור. בנוסף, הן מתוכננות לבלימת זעזועים ובכך מקטינות את הסיכוי לפציעה באזורים מועדים. מדובר בגרביים רכות, לא לוחצות, נוחות ונעימות לשימוש באופן המספק הקלה על כף הרגל והרגל עצמה, ומקטין עייפות של האזור. יש לציין כי מלבד לחולי סוכרת גרביים אלו מעולות גם לבעיות נוספות באזור כף הרגל, למשל לסובלים מנפיחות בכפות הרגליים או מזיעת יתר.
להזמנת גרביים לחולי סוכרת 
הזמנת גרביים לסוכרתיים במחיר משתלם ובאיכות הגבוהה ביותר, מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך חנות האינטרנט של חברתנו. בנוסף, ניתן לבצע הזמנות ולקבל עוד פרטים וייעוץ ומקצועי בנושא על ידי השארת פרטיכם באתר או יצירת קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.