מגוון איכותי של פריטי ריהוט לחדר נקי 

חברת תפן מדיקל, מתמחה בכול הקשור לחדרים נקיים לרבות מכירת ציוד ופריטי ריהוט עבורם. מדובר במגוון איכותי של ריהוט לחדר נקי המיוצר על ידי היצרנים הטובים בעולם, מתאים לצרכי תעשיות שונות במשק ועומד בתקני איכות ובטיחות מחמירים ביותר. אנו משווקים פריטי ריהוט כדוגמת כיסאות אנטי סטטיים, עגלות אנטי סטטיות, שולחנות עבודה, שטיחים דביקים ומנורות מגדילות שולחניות. בתוך כך, לקוחותינו נהנים ממערך שירות מקצועי, מנוסה ואדיב הנכון לספק מענה מדויק לכול צורך ובקשה מיוחדים.

מהותו של חדר נקי

חדר נקי הינו מונח המתאר סביבות סטריליות המתוכננות ומצוידות באופן נוח ובטוח לשימוש, ללא הפרעתם של גורמים העלולים לזהם. סביבות אלו נדרשות בענף הרפואה ובתעשיות מתקדמות ועתירות ידע עבור הליכי ייצור שונים. החדרים נוצרו לראשונה בארה"ב של שנות ה-60 בעקבות מחקרים שגילו הפרעות בהליכי ייצור בגין חלקיקי זיהום שיכולים להיות זעירים ביותר גודלם ובהיקפם. ההפרעות נגרמות למשל מאבק, חול, עשן סיגריות, סיבי טקסטיל, בקטריות, שאריות עור ושיער, ויכולות להוביל לפגיעה בהליכי ייצור וברמת האיכות והאמינות של המוצרים. אי לכך, עלה צורך בתכנון חללים סטריליים ולקיים הליכי עבודה המסייעים בנטרול גורמי זיהום סביבתיים. את החדר הנקי הראשון תכנן החוקר ווילס ג' וויטפלד שהתבסס על זרמי אוויר לא ישירים, ועם השנים הפך החדר למודל לקביעת תקני סטריליות מקובלים במשק העולמי. בד בבד, חדרים אלו נדרשים גם לציוד וריהוט מתאימים השומרים על רמה גבוהה של ניקיון וסטריליות. 

ריהוט לחדר נקי

ריהוט לחדר נקי המוצע על ידינו מאפשר עבודה יעילה, נוחה ובטוחה ללא הפרעות בחלל סטרילי. בין היתר, אנו מוכרים פריטי ריהוט אנטי סטטיים כמו כיסאות ועגלות, מוצרים עמידים ואיכותיים שתוכננו לספק סביבת עבודה בטוחה המאפשרים נגישות גבוהה ומונעים החלקה. לצד פריטי הריהוט אנו מספקים גם מוצרים נוספים הנדרשים לחדר נקי לרבות פריטי ביגוד, ציוד, כלי כתיבה, מוצרי אריזה, הגנות לפנים, עיניים ושמע ומוצרי ניקוי.
הזמנת פריטי ריהוט לחדר נקי 
הזמנת פריטי ריהוט לחדר נקי מוצעת בקלות ובנוחות ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. בנוסף, לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו את פרטיכם באתר של חברתנו, או צרו קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.