בס"ד

אתה לא היחיד שמחפש אלטרנטיבה לקביים. קביים מכאיבים. קשה ללכת בהם. הניווט במדרגות מסוכן. בתי השחי נחבלים ומשתפשפים, והזרועות והכתפיים מתעייפות. ובעיקר, קביים לא מספיק טובים מכיוון שהם לא מאפשרים לך להשתמש בידיים.

iWALK 2.0 הוא החלופה לקביים שמשאיר את ידיך חופשיות. iWALK 2.0 הוא תחליף לקביים שמשחרר אותך מהמגבלות של קביים רגילים ומעניק לך ניידות ללא אח ורע. בדיוק כמו שאומר השם, iWALKFREE ("אני הולך חופשי") מאפשר לך ללכת בידיים חופשיות, ולחיות את חייך בצורה רגילה ופעילה שאינה מתאפשרת עם קביים רגילים.

קב 'ללא ידיים' iWALK 2.0 הוא החלופה הטובה ביותר לקביים, לאנשים עם פציעות בחלק התחתון של הרגל, שעדיין רוצים ליהנות משגרה יומית רגילה אך לא יכולים לעשות זאת כשהם צריכים להיעזר בקביים. ה-iWALK 2.0 הופך את משימות היומיום כמו לקחת את הקפה של הבוקר מהמטבח לאוטו, לדחוף עגלת קניות, לעלות במדרגות ללא חשש, ולטייל עם הכלב – לפעולות שאתה שוב יכול לעשות.

iWALK 2.0 הוא החלופה היחידה לקביים שמעניק רמת ניידות כזאת לאנשים הסובלים מנקע בקרסול, פציעה בגיד אכילס, שבר בכף הרגל או בקרסול, וכל פציעה אחרת בחלק התחתון של הרגל שאינה מאפשרת לך לדרוך על הרגל. iWALK 2.0 נותן לך את היכולת לעשות את פעילויות היומיום שלך, משפר את הניידות שלך, ומשיב לך את עצמאותך. 

לרכישה צפיה בסרטונים

translation missing: he.cart.item_removed_message הוספה לסל נמכר לא במלאי translation missing: he.products.product.error_message_stock translation missing: he.products.product.error_message_general translation missing: he.cart.undo חשב עלויות משלוח ...מחשב translation missing: he.cart.shipping_calculator.rates_html translation missing: he.cart.shipping_calculator.rate translation missing: he.cart.shipping_calculator.no_rates translation missing: he.cart.shipping_calculator.rate_values_html חשב עלויות משלוח translation missing: he.cart.shipping_calculator.error חשב עלויות משלוח