מקל הליכה טלפסקופי מתקפל - Tefen Medical

מקל הליכה טלפסקופי מתקפל

לעבור למקל הליכה טלסקופי 

אם אתם נדרשים לרכוש מקל הליכה עדיף שתשקיעו במקל הליכה טלסקופי איכותי כפי שחברת תפן מדיקל משווקת. מדובר במקל טלסקופי תוצרת המותג Ergoactives הכולל מערכת כוונון מתקדמת, פועל בלחיצת כפתור בלבד, ללא חורים ועם התאמה מלאה לגובה המשתמש בלי קושי או מאמץ. את מקל ההליכה תוכלו לרכוש ישירות דרך אתר החברה המאובטח ולקבלו במשלוח מהיר לכול כתובת ברחבי הארץ.

הצורך במקל הליכה

עבור אנשים רבים, קשישים ומוגבלים בהליכה, מקל הליכה הינו ציוד עזר חיוני המאפשר להם לנוע באופן עצמאי ובטוח. תנועה עצמאית הינה חיונית לתדמית ולמורל האדם ותורמת לשיפור היקף ואיכות פעילותו היומיומית. כפועל יוצא מכך, יש חשיבות רבה בהשקעה במקל הליכה איכותי ומתקדם כפי שיש לנו להציע, המתוכנן עם התאמה אנטומית, עשוי מחומרי גלם איכותיים ועמידים וכולל מערכת כוונון טובה ויעילה.

היתרונות של מקל הליכה טלסקופי

אחת התכונות החשובות בבחירת מקל הליכה הינו היותו מתכוונן באמצעות מנגנון טלסקופי מתקדם. תכונה זו הקיימת במקלות שאנו מוכרים מאפשרת להתאים את מקל ההליכה לגובהו של המשתמש וכך להבטיח יציבה ונוחות שימוש מרביות. יתרה מכך, המוצר שלנו מאפשר התאמה אופטימאלית בהיותו מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת שאינה מוגבלת להתאמה לחורים. הטכנולוגיה מאפשרת למשתמש לכוון במדויק את המקל לגובה רצוי על ידי לחיצת כפתור ללא מאמץ או קושי.

מקל הליכה טלסקופי מחומרי גלם משובחים

מקל הליכה ErgoCane שאנו משווקים עשוי מחומרי גלם משובחים שבחירתם וייצורם נעשה באופן מתקדם ואיכותי מתוך מחשבה על צרכי וטובת המשתמש. גוף המקל עשוי מאלומיניום רפואי איכותי, חזק ועמיד, וכמו כן מדובר במוצר קל משקל המצויד בידית אחיזה אנטומית מגומי נטול לטקס שאינה מזיעה ומפחיתה את הסיכון לרגישות ולאלרגיה. למקל זה יש גם רצועת נשיאה המאפשרת במידת הצורך לשאת אותו בנוחות בדומה למטריה סגורה.

להזמנת מקל הליכה טלסקופי 

הזמנת מקל הליכה טלסקופי ומוצרי סיעוד נוספים כמו קביים וכיסאות נוחות מוצעת בבטחה ובקלות ישירות דרך האתר של חברתנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא על ידי השארת פרטיכם באתר, ביצירת קשר עם תפן מדיקל במייל sales@tefen-medical.com או בטלפון 04-9873771.