אני שונא קביים - Tefen Medical

אני שונא קביים

אתה לא היחיד שמחפש אלטרנטיבה לקביים. קביים מכאיבים. קשה ללכת בהם. הניווט במדרגות מסוכן. בתי השחי נחבלים ומשתפשפים, והזרועות והכתפיים מתעייפות. ובעיקר, קביים לא מספיק טובים מכיוון שהם לא מאפשרים לך להשתמש בידיים.

 

iWALK 2.0 הוא החלופה לקביים שמשאיר את ידיך חופשיות. iWALK 2.0 הוא תחליף לקביים שמשחרר אותך מהמגבלות של קביים רגילים ומעניק לך ניידות ללא אח ורע. בדיוק כמו שאומר השם, iWALKFREE ("אני הולך חופשי") מאפשר לך ללכת בידיים חופשיות, ולחיות את חייך בצורה רגילה ופעילה שאינה מתאפשרת עם קביים רגילים.

 

קב 'ללא ידיים' iWALK 2.0 הוא החלופה הטובה ביותר לקביים, לאנשים עם פציעות בחלק התחתון של הרגל, שעדיין רוצים ליהנות משגרה יומית רגילה אך לא יכולים לעשות זאת כשהם צריכים להיעזר בקביים. ה-iWALK 2.0 הופך את משימות היומיום כמו לקחת את הקפה של הבוקר מהמטבח לאוטו, לדחוף עגלת קניות, לעלות במדרגות ללא חשש, ולטייל עם הכלב – לפעולות שאתה שוב יכול לעשות.

 

iWALK 2.0 הוא החלופה היחידה לקביים שמעניק רמת ניידות כזאת לאנשים הסובלים מנקע בקרסול, פציעה בגיד אכילס, שבר בכף הרגל או בקרסול, וכל פציעה אחרת בחלק התחתון של הרגל שאינה מאפשרת לך לדרוך על הרגל. iWALK 2.0 נותן לך את היכולת לעשות את פעילויות היומיום שלך, משפר את הניידות שלך, ומשיב לך את עצמאותך.