בס"ד

"אני שונא קביים!"

לא מאפשרים לך להשתמש בידיים.

iWALK 2.0הוא החלופה לקביים שמשאיר את ידיך חופשיות. iWALK 2.0הוא תחליף לקביים שמשחרר אותך מהמגבלות של קביים רגילים ומעניק לך ניידות ללא אח ורע. בדיוק כמו שאומר השם, iWALKFREE ("אני הולך חופשי") מאפשר לך ללכת בידיים חופשיות, ולחיות את חייך בצורה רגילה ופעילה שאינה מתאפשרת עם קביים רגילים.

המשך קריאה

שימוש בקב והתאמה למשתמש

איך אדע אם אני יכול להשתמש בקב iWALK2.0?

המדרגות כבר לא מסוכנות כשאתה שוב יכול להחזיק במעקה! השתמש ב-iWalk לשיקום החלק התחתון של הרגל בצורה בטיחותית יותר.

כלל היסוד הוא שאם יכולת ללכת רגיל לפני הפציעה, אתה יכול להשתמש ב-iWALK2.0. אם לא יכולת ללכת רגיל, קרוב לוודאי שהתקן זה לא יעבוד בשבילך. iWALK2.0 יכול להחזיר לך את מה שאיבדת, אך הוא לא יכול לתת לך את מה שלא היה לך.

המשך קריאה

translation missing: he.cart.item_removed_message הוספה לסל נמכר לא במלאי translation missing: he.products.product.error_message_stock translation missing: he.products.product.error_message_general translation missing: he.cart.undo חשב עלויות משלוח ...מחשב translation missing: he.cart.shipping_calculator.rates_html translation missing: he.cart.shipping_calculator.rate translation missing: he.cart.shipping_calculator.no_rates translation missing: he.cart.shipping_calculator.rate_values_html חשב עלויות משלוח translation missing: he.cart.shipping_calculator.error חשב עלויות משלוח