נעליים לצוות רפואי - דגשים לבחירה - Tefen Medical

נעליים לצוות רפואי - דגשים לבחירה

רופאים ורופאות, אחים ואחיות אשר עובדים בבתי חולים, בתי אבות, קופות חולים ומוסדות אחרים, עוסקים בעבודה החשובה ביותר, עבודה שמטרתה לשמור על בריאותם של המטופלים, אך כדי שהצוותים הרפואיים יוכלו לשמור על בריאותם של המטופלים, עליהם בראש ובראשונה לדאוג לעצמם ולשמור על בריאותם. 

חלק בלתי נפרד משמירה על הבריאות כולל נעילת נעליים המתאימות לצוותים רפואיים, נעילת נעליים שכאלו תאפשר לצוותים לעמוד על הרגליים ולהתרוצץ בין החללים השונים במשך שעות, בלי לסבול מכאבים ובלי לפגוע בגוף.

נעליים לצוותים רפואיים - מאפיינים חשובים של נעליים מתאימות

נעליים המתאימות לצוותים רפואיים יהיו בעלות מאפיינים שונים, בין המאפיינים הללו ימנעו הנעליים החלקה ועל ידי כך יספקו לעובדי הצוות ביטחון ויציבות. סוליה אשר עשויה מגומי שמסייע בניקוז נוזלים ובעלת מקדם חיכוך מספק, תאפשר לעובדים להימצא גם בסביבה לחה ורטובה. במקרים מסוימים העובדים נדרשים לנוע במהירות ונעליים המתאפיינות באמצעים נוגדי החלקה ימנעו סיכונים רבים.
מעבר לכך, על הנעליים להיות נוחות וקלות משקל, כך שהן לא ילחצו על כפות הרגליים של אנשי הצוות ולא יכבידו עליהם. נעליים קלות יפחיתו את המאמץ הנדרש מהגוף, וכאשר עומדים והולכים במשך שעות רבות מדובר על פרמטר חשוב מאוד. 
בנוסף, חשוב שהנעליים יהיו קלות לנעילה וחליצה, נעליים שקל לחלוץ ולנעול יכולות להיות למשל נעליים שפתוחות בצידן האחורי. מעבר לכך, על הנעליים להכיל מערכת לספיגת זעזועים, מערכת זו מסיעת בהפחתת תחושת עייפות ברגליים.

נעליים נוחות שמתאימות לעבודתם של רופאות ורופאים, אחים ואחיות ישמרו על הבטיחות של הצוותים ויפחיתו את תחושת העייפות ברגליים. כתוצאה מכך, יוכלו העובדים לעמוד ולהלך על מגוון משטחים, לרבות משטחים רטובים ולבצע את עבודתם לאורך שעות ארוכות. 

נעליים מתאימות יאפשרו לצוות הרפואי לשמור על הריכוז ויפחיתו לחצים על המפרקים. הנעליים יחזיקו את כפות הרגליים וישמרו על היציבות של העובדים, כאשר יהיה קל לנקות ולחטא אותן.

חברת תפן מדיקל - נעליים נוחות לאנשי הרפואה - לעבוד במשך שעות בלי להזיק לגוף

במידה שאתם מחפשים נעליים ייעודיות לצוות רפואי, אתם מוזמנים לעיין באתר של החברה שלנו - תפן מדיקל. 

פתרונות ההנעלה הרבים שלנו כוללים בין היתר נעליים ייעודיות לצוותים רפואיים ואנו מציעים מבחר דגמים של נעליים נוחות, אשר מתאימות לאנשים שעבודתם דורשת עמידה ממושכת על הרגליים והליכה רבה. 

הדגמים הרבים שלנו מגיעים גם בצבעים שונים, כך שכל אדם העוסק בתחום הרפואה יכול למצוא את דגם הנעליים אשר עונה על צרכיו ובצבע המועדף עליו.

אנו, בתפן מדיקל זמינים עבורכם ונשמח לסייע לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר, כך שיהיה לכם נוח ונעים במהלך העבודה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.