נעליים לחולי סוכרת - איזה נעליים מומלצות לסוכרתיים?

הנעליים שאנו נועלים משפיעות על היציבה שלנו, ההליכה שלנו והתחושה שלנו בצורה משמעותית, וכאשר מדובר על אנשים שחולים בסוכרת, הרי שיש לבחירת הנעליים חשיבות רבה עוד יותר. 

אחד הנזקים החמורים ביותר של המחלה היא פגיעה בכפות הרגליים. אנשים שחולים בסוכרת עלולים לסבול מפצעים שנגרמים מעצבוב באזור הגפיים התחתונות ופגיעה באספקת הדם, פצעים אלו עלולים לגרום להתפתחות זיהומים ובמקרים מסוימים להוביל להידרדרותה של כף הרגל, עד כדי הגעה למצב שבו יש צורך בקטיעה.

מאפיינים של נעליים שמתאימות לחולי סוכרת

אנשים שחולים בסוכרת זקוקים לנעליים שיסייעו להם לאזן את משקל הגוף בין שתי כפות הרגליים ויהיו מספיק רחבות וללא תפרים, כך שהן ימנעו היווצרות של פצעי לחץ. 

מעבר לכך, על הנעליים להתאים למבנה של כף הרגל בצורה אופטימלית.

 נעלייים שמתאימות לחולי סוכרת יהיו אווריריות, מרופדות, עשויות מחומרי גלם איכותיים ויתאפיינו גם בנוחות, משקל קל ואלסטיות.

נעלי דיאבטיק 

בין מבחר הנעליים שמתאימות לחולי סוכרת, יש לציין את נעלי diabetics. נעליים אלו מספקות הגנה ומסייעות בשמירה על כפות רגליים עדינות. 

נעלי דיאבטיק מיוצרות מחומרים איכותיים ביותר (ביניהם: עור גמיש ביותר וריפוד רך) ותהליך הפיתוח שלהם פוקח על ידי מומחים בתחום. 

על ידי נעילת נעלי דיאבטיק, יכולים חולי סוכרת להפחית לחצים על כפות הרגליים ולהגן עליהן מפציעות. 

מעבר לכך, הנעליים נוחות מאוד - הרפידה הפנימית והסולייה סופגות את הזעזועים בעת ההליכה וביחד הן משחררות נקודות לחץ בכפות הרגליים כאשר הרגליים נמצאות בתנועה או בעת עמידה.

אחד המאפיינים החשובים של נעליים שמתאימות לחולי סוכרת הוא (כפי שצוין) - שלא יהיו בהן תפרים. 

נעלי דיאבטיק אינן מכילות תפרים פנימיים, כך שהן לא יוצרות חיכוכים שעלולים לגרום להופעת כיבי חיכוך. כמו כן, החרטום של הנעליים מרווח וקשיח, כך שהוא מאפשר לאצבעות לנוע באופן טבעי ומספק להן הגנה וגב הנעליים מורחב וחזק - דבר שמעניק לעקבים תמיכה ויציבות.

הנעליים כוללות פס סקוטש שמאפשר סגירה נוחה, מהירה ומותאמת אישית ורפידות שעם שמאפשרות למשתמש להתאים את גודל הנעליים למידותיו. נוסף על כך, ניתן להכניס לנעליים מדרסים.

חברת תפן מדיקל - לשפר את איכות החיים בקלות

על ידי שימוש בנעליים מותאמות לחולי סוכרת, כמו נעלי דיאבטיק, ניתן לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית ולמנוע כאבים, פצעים, פגיעה באספקת הדם לרגליים, טרשת עורקים ואף מצבים חמורים עוד יותר.

החברה שלנו - תפן מדיקל, משווקת מגוון מוצרים רפואיים, לרבות נעלי דיאבטיק שמתאימות לחולי סוכרת.  אנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה – אנו מייבאים בלעדית מהונגריה, צרפת ופרוטוגל ומציעים ללקוחותינו את האפשרות לבצע רכישה קלה ונוחה מהאתר שלנו. 

אם יש לכם שאלה או בקשה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.