סנדלים עם מדרסים נשלפים - Tefen Medical

סנדלים עם מדרסים נשלפים

אנשים רבים אשר סובלים מבעיות רפואיות שונות בכפות הרגליים - כמו למשל: מעיוותים שונים או מבעיות שגורמות לקשיים בתפקוד, יכולים להיעזר במדרסים מתאימים ועל ידי כך להביא להקלה ניכרת בכאבים, לטפל בבעיות ולמנוע בעיות בעתיד. בין המדרסים השונים, ניתן למצוא גם מדרסים נשלפים, אך לפני שנסביר מעט על מדרסים אלו, נסביר מהו מדרס.

מהו מדרס?

מדרס מוכר גם כרפידה, מדובר על משטח אותו אנו מכניסים לנעליים, לכפכפים או לסנדלים ועליו אנו דורכים. המדרס משפר את הנוחות של הנעל ותורם לבריאות של הרגל, שכן עמידה לאורך זמן עלולה לגרום לכאבי גב וכאבי רגליים. באמצעות התאמת המדרסים ניתן להפחית את הכאבים בצורה ניכרת ועל ידי כך לשפר את איכות החיים.

מהם מדרסים נשלפים?

מדרסים נשלפים הינם בעצם רפידות נשלפות ואחד היתרונות שלהם הוא שהמשתמש יכול לבחור האם להשתמש במדרס מסוים או להחליפו באחר, כך שבנעליים מסוימות יתבצע שימוש במדרס הנשלף ובאחרות יתבצע שימוש במדרס אחר.

 בנוסף, היכולת לשלוף את המדרס, מאפשרת למשתמש לשטוף אותו ועל ידי כך לשמור על ההיגיינה של כפות הרגליים ועל המראה של המדרסים.

מדרסים נשלפים מהווים פתרון מצוין עבור אנשים שסובלים מבעיות שונות בכפות הרגליים וזקוקים למדרסים אשר מתאימים להם באופן אישי. כדי להתאים את המדרס לצרכים האישיים יש לאבחן את הרגל ועל האבחון להתבצע על ידי מומחה בתחום.

סנדלים עם מדרסים נשלפים - גם יפים וגם תורמים לבריאות של כפות הרגליים

מדרסים נשלפים אשר מתאימים לסנדלים, מאפשרים שימוש גם במהלך חודשי הקיץ החמים - כאשר נועלים סנדלים וגם במהלך חודשי החורף בהם נועלים נעליים סגורות, כך שהשקעה במדרסים אלו תהיה משתלמת ביותר.

 אצלנו - בחברת תפן מדיקל, ניתן למצוא מגוון נרחב של סנדלים עם מדרסים נשלפים. הסנדלים הנוחים עם המדרסים הנשלפים האורטופדיים, מספקים תמיכה מלאה לכפות הרגליים ותורמים לבריאות וליציבות. 

חשוב לנו לציין כי הסנדלים שלנו מעוצבים ואסתטיים, כך שבעת נעילתם אין צורך להתפשר על המראה וניתן ליהנות מכל העולמות - גם לשמור על הבריאות וגם לשמור על מראה אופנתי.

רוצים לרכוש סנדלים עם מדרסים נשלפים? פנו אלינו - חברת תפן מדיקל

במידה שאתם מעוניינים לרכוש סנדלים עם מדרסים נשלפים, אתם מוזמנים להציץ באתר שלנו ולבחון את האפשרויות הרבות. המבחר הרחב מאפשר לכל אחד ואחת לבחור בסנדלים המתאימים ביותר עבורם, ליהנות מהם במהלך הקיץ ולהשתמש במדרסים הנשלפים גם בנעליים אחרות. אם מצאתם את מבוקשכם, אתם מוזמנים לבצע רכישה ישירות מהאתר ולקבל את המשלוח עד לביתכם (עבור כל קנייה מעל 99 ש"ח ניתן משלוח חינם).

אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.