מדרסים מוכנים - איך בוחרים נכון? - Tefen Medical

מדרסים מוכנים - איך בוחרים נכון?

המטרה של שימוש במדרסים היא למנוע כאבים ואכן, שימוש במדרסים רפואיים איכותיים עשוי להפחית את רמת הכאב בצורה ניכרת. בנוסף, חשוב לבדוק את כפות הרגליים ולבחור במדרסים שמתאימים להן. 

בין האנשים שעשויים להזדקק למדרסים יש לציין אוכלוסיות שנמצאות בסיכון גבוה להתפתחות בעיות אורתופדיות, אוכלוסיות אלו כוללות בין היתר: אנשים שעוסקים בספורט אתגרי, ספורטאים וחיילים קרביים. 

קבוצה אחרת של אנשים שזקוקים למדרסים כוללת אנשים שסובלים מכאבים בכפות הרגליים או מכאבים בגב. 

קבוצה נוספת של אנשים שזקוקים למדרסים כוללת אנשים שצורת כפות הרגליים שלהם אינה סטנדרטית, למשל: אנשים עם אולפוס או פלטפוס, בעיות אלו עלולות להוביל לבעיות מפרקים ולבעיות גב.

מדרסים מוכנים - בחירת המדרסים

ניתן לחלק את סוגי המדרסים הקיימים למדרסים בהתאמה אישית ולמדרסים מוכנים. במידה שלא מדובר על מקרה חמור שדורש התאמה אישית של מדרסים, ניתן להשתמש במדרסים מוכנים שמסופקים על ידי חברות מובילות בתחום. 

אפשר למצוא מדרסים שמתאימים לגילאים שונים, לרבות ילדים קטנים. באמצעות השימוש במדרסים ניתן להלך, לעמוד, לתפקד באופן שוטף ולהרגיש בנוח.

את המדרסים יש להתאים לסוג הבעיה וחשוב לוודא שהמדרסים אכן מסייעים לפתרונה. 

כמו כן, יש לבחור במדרסים שמתאימים לתקציב. מחירי המדרסים מגוונים ביותר, אך במקרה שמדובר על מדרסים מוכנים, הם עשויים להיות זולים באופן משמעותי ממדרסים בהתאמה אישית.

דוגמאות למדרסים מוכנים של חברת תפן מדיקל - מבחר נרחב של מדרסים, איכות גבוהה ומחירים משתלמים

אצלנו, בחברת תפן מדיקל, תוכלו למצוא מגוון סוגים של מדרסים, ביניהם מדרסים בהתאמה אישית ומדרסים מוכנים. בין סוגי המדרסים המוכנים שאנו מספקים תוכלו למצוא למשל: מדרס אקטיב ג'ל. מדרס זה מיוצר בטכנולוגיית הג'ל הכפול, כאשר הג'ל הקשיח בצבע הצהוב שנמצא מסביב לעקבים יוצר יציבות והג'ל הכחול והרך מכסה את המדרסים.

מדרס אקטיב ג'ל מסייע במניעת תסמינים שנוצרים בשל עייפות ועומס ומקל על אנשים שסובלים מדורבן בעקב.

סוג נוסף של מדרס שאנו משווקים הינו מדרס ספורט ג'ל מקס, מדרס זה מספק תמיכה לספורט, כאשר הקשת מוגבהת במרכז המדרסים, השוליים קשיחים אך ישנה גמישות מסביב לעקבים, שילוב המאפיינים הללו מאפשר לרגל להיות יציבה גם בתנאי לחץ. מעבר לכך, מכילים המדרסים קצף לבקרת ויברציות, הקצף נמצא מתחת למרכז העקב והוא סופג את הזעזועים שנוצרים במהלך ריצה. מתחת לחלקו הקדמי של המדרס ישנו קצף רך שמעניק נוחות.

מדרס נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו הינו מדרס אנטומי. המדרס מעניק נוחות רבה ועשוי מעור כבש איכותי בעיבוד צמחי. המדרס תומך בחלק האמצעי  ובכרית העקב ומשפר בין היתר את התנועה ואת זרימת הדם.

אם אתם מעוניינים לרכוש מאיתנו מדרסים מוכנים באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים במיוחד, אתם מוזמנים לפנות אלינו. 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ולענות על כל שאלה!