נעליים אורטופדיות

בדרך כלל כשאנו בוחנים נעליים, אנו מסתכלים בעיקר על העיצוב שלהן, שכן הנעליים מהוות חלק בלתי נפרד מההופעה שלנו. אך לצד חשיבותה של ההופעה, התפקיד העיקרי של הנעליים הוא לחצוץ בין כפות רגלינו ובין המשטחים עליהם אנו דורכים, לתמוך בכל גופינו, להגן עלינו ולהיות נוחות. 

למרות זאת, לא מעט נעליים אינן נוחות לנו - חלקן למשל לוחצות, חלקן גבוהות מאוד ומקשות על ההליכה וחלקן יוצרות חיכוכים שגורמים לפצעים. אך לצד הנעליים שאינן נוחות, ניתן לרכוש בימינו גם נעליים אורטופדיות. 

 נעליים אורטופדיות - לאילו אנשים הן יכולות להתאים?

נעליים אורטופדיות מסייעות מאוד לאנשים שסובלים מסוכרת ובנוסף לכך, לאנשים שנמצאים

נעליים אורטופדיות - נעליים אורתופדיות

בתנועה מתמדת - בין אם מדובר על מנהלים שנאלצים להתרוצץ ברחבי המשרד, עובדים בבתי חולים, מלצרים, עובדי מפעלים, שוטרים או אנשים שעוסקים בתחומים אחרים ושגרת חייהם כוללת משימות רבות.

עמידה ממושכת ומצבים בהם כפות הרגליים לכודות בתוך נעליים שאינן נוחות, יוצרים הרבה עומס, בעיקר על חלקו התחתון של הגוף, וכמובן - על כפות הרגליים שנושאות בנטל. העומסים הללו עשויים להוביל לשיבוש ביציבה, לגרום לכאבים בכל הרגל, באגן ובגב ולגרום ליבלות ובצקות ברגליים. 

ניתן להבין שכל התופעות הללו פוגעות מאוד בתפקוד השוטף של אנשים ובאיכות חייהם. נעילת נעליים אורטופדיות יכולה להשפיע בצורה משמעותית על התפקוד של האדם ועל ידי נעילתן ניתן לפתור בעיות שכאלו.

נעליים אורטופדיות ומדרסים - פתרונות שמתאימים לבעיות שונות

כפי שצוין - אנשים שסובלים מהבעיות שהוזכרו יכולים להקל על הכאבים ואף למנוע אותם באמצעות נעילת נעליים אורטופדיות. במידה שסובלים מהבעיות הללו ניתן לגשת אל אורטופד לצורך אבחון, ולאחר מכן, במידה שהאורטופד סבור שנעליים אורטופדיות יכולות לסייע, לרכוש נעליים אורטופדיות. 

יש לציין שגם שימוש במדרסים יכול לסייע. 

נעליים אורתופדיות שניתן למצוא בחנויות שמתמחות בתחום עשויות להתאים לאנשים רבים, כאשר אפשר גם להזמין נעליים בהתאמה אישית.

מה כל כך מיוחד בנעליים אורטופדיות? מהם המאפיינים שלהן?

נעליים אורטופדיות שמיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת, עשויות מחומרים איכותיים וגמישים והן מספקות לכפות הרגליים תמיכה באזורים הנחוצים. 

נעליים אורתופדיות מסייעות בשיפור היציבה ואינן פוגעות בזרימת הדם לכפות הרגליים. 

אנשים שנועלים נעליים אורטופדיות חשים הפחתה ניכרת בכאבים, והיבלות והבצקות חולפות לאחר תקופה. נעילת נעליים אורטופדיות יכולה גם למנוע מהבעיות השונות להיווצר.

תפן מדיקל - לרכוש נעליים אורטופדיות באיכות גבוהה

במידה שאתם מעוניינים לרכוש נעליים אורטופדיות באיכות גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אלינו - חברת תפן מדיקל. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של נעליים אורטופדיות שמתאימות למטרות שונות. 

תוכלו לרכוש מאיתנו נעליים לחולי סכרת, נעלי עבודה אורטופדיות לגברים ונעליים אורטופדיות לנשים. אנו  מייבאים בלעדית מהונגריה, צרפת ופורטוגל,ועובדים עם חברות הנחשבות הטובות ביותר באירופה ומובילות בתחום.

במידה שיש לכם שאלה או בקשה לגבי נעליים אורתופדיות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות המייל או הטלפון. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.