נעליים רפואיות - Tefen Medical

נעליים רפואיות

נעליים רפואיות נקראות גם "נעליים אורטופדיות" ומוגדרות כנעל אשר בנויה באופן שמספק מענה לבעיה כלשהי בכף הרגל. הבעיה יכולה להיות במבנה של כף הרגל או בתפקוד של כף הרגל. מדובר על הגדרה מאוד רחבה, שכן נעליים אורטופדיות יכולות להיבנות בהתאמה אישית, להימכר כמוצר מדף, ובנוסף, לעבור שינוי מסוים בצורת ההידוק לכף הרגל או בסוליה.

ברוב המקרים, תתבצע בניית נעליים בהתאמה אישית כאשר העיוות חריג או כאשר המידה אינה רגילה, כאשר כפות הרגליים שונות זו מזו בצורה משמעותית מבחינת מבנה וגודל ובמקרים נוספים.

היכן ניתן למצוא נעליים רפואיות? מה חשוב לדעת על נעליים אלו?

תחום הנעליים הרפואיות לא היה מוכר בעבר, אך היום גברה המודעות לגבי חשיבות התאמת נעליים רפואיות במקרים מסוימים וניתן לראות ששוק ההנעלה השתנה מאוד. היום, אנשים הרבה יותר מודעים לבעיות שונות בכפות הרגליים ולעובדה שניתן לנעול נעליים שייטיבו איתם. יחד עם זאת, עבור אנשים המעוניינים לרכוש נעליים אורטופדיות לדעת כי לא כל הנעליים המוצגות כנעליים רפואיות אכן רפואיות (אורטופדיות).

כדי לדעת האם מדובר על נעליים אורטופדיות או לא, יש צורך בקבלת חוות דעת מבעל מקצוע אשר מתמחה בתחום, שכן נעליים איכותיות ונוחות עשויות בהחלט לבלבל, לגרום לאדם לחשוב שהן רפואיות כשלמעשה נעילתן אינה מספקת מענה לכל צרכיו. קבלת חוות דעת במקרים אלו ממכון אורתופדי מוכר ומנוסה, יכולה להבטיח שהנעליים אכן אורטופדיות ומספקות מענה לבעיה התיפקודית או למבנה יוצא הדופן של כף הרגל. נעילת נעליים רפואיות שכאלו תוכל לרפא בעיות אורתופדיות קיימות או למנוע בעיות אחרות בכפות הרגליים, הגב, הרגליים והברכיים.

מחיר הנעליים האורטופדיות - האם מדובר על נעליים יקרות באופן מיוחד?

חלק מהאנשים אשר סובלים מבעיות שונות שמצריכות נעילת נעליים רפואיות או חוששים מבעיות עתידיות, מעדיפים לרכוש מדרסים שהותאמו עבורם באופן אישי במקום לרכוש נעליים רפואיות, הסיבה לחשש היא עלות הנעליים הרפואיות או מחשבה שמדרסים יכולים להחליף את הנעליים האורטופדיות. חשוב להבין שמדרסים אינם מחליפים נעליים בריאותיות, אלא מהווים טיפול משלים שלהן. על ידי שילוב בין נעליים רפואיות ובין מדרסים איכותיים ניתן לספק הגנה מוגברת לכפות הרגליים ולשמור על היציבות והבריאות. 

בנוגע למחירן של הנעליים הרפואיות, ניתן לומר כי ההשקעה משתלמת - שכן נעילת נעליים אלו תיטיב עם האדם ותוכל לטפל בבעיות קיימות ולמנוע בעיות בעתיד, כך שהשיקול הרפואי הינו משמעותי. כמו כן, אפשר למצוא נעליים רפואיות במחירים שונים, כאשר חשוב לזכור לקבל ייעוץ מקצועי ממומחה בתחום.

אם אתם מעוניינים לרכוש נעליים אורטופדיות, אתם מוזמנים לפנות אלינו - תפן מדיקל ולמצוא מגוון נרחב של נעליים רפואיות ואיכותיות. בין מגוון האפשרויות, תוכלו למצוא גם נעליים ייעודיות לסוכרתיים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לבצע רכישה או לשאול כל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם.