המשפט: "כשנוח לנו אנו הכי יפות" הינו נכון למדיי. כשאנו לובשות בגדים נוחים אנו מרגישות קלילות ונוח לנו לבצע שלל פעולות שביגוד שאינו נוח לא מאפשר לנו.

תחושת הנוחות שלנו מושפעת מאוד גם מהנעליים שאנו נועלות. נעליים נוחות שאוחזות את כפות הרגליים שלנו היטב אך לא לוחצות, עשויות מחומרים איכותיים שאינם גורמים לשפשופים ומסייעות ליציבה שלנו, יכולות לשנות את כל מצב הרוח שלנו.

בחלק מהמקרים ישנו צורך מיוחד בנעילת נעליים נוחות, שכן ישנם מקצועות שונים שדורשים זאת. אחיות שעובדות בבתי חולים למשל, עומדות על הרגליים ומתהלכות בין המטופלים במשך שעות ארוכות. גם מלצרים עוסקים בעבודה שדורשת עמידה ממושכת והליכה רבה, ואלו הם כמובן רק חלק מהמשרות שדורשות זאת, ובשל כך, מחייבות את העובדים לנעול נעליים נוחות שיאפשרו להם לשמור על כפות הרגליים ועל בריאותם הכללית. מעבר לכך, ישנן נשים פעילות ביותר שמבצעות שלל פעולות במהלך היום, גם נשים אלו זקוקות לנעליים נוחות.

הבשורות המשמחות הן שהיום ניתן למצוא שלל נעליים נוחות לנשים בלי להתפשר על המראה של הנעליים. בין מגוון האפשרויות הקיימות ניתן למצוא למשל: נעלי אחיות, סנדלים ונעלי עקב שהופכים את ההתנהלות לפשוטה ונוחה ומסייעים בשמירה על הבריאות. אז איך לבחור נעליים נוחות לנשים?

3 טיפים לבחירה בנעליים נוחות לנשים

במידה שאתן מעוניינות לרכוש נעליים נוחות לנשים, חשוב שתתייחסו למאפיינים שונים של הנעל, להלן 3 מאפיינים שמשפיעים אל רמת הנוחות של נעליים:
העובי של הסוליה - לנעליים נוחות תהיה סוליה עבה באופן יחסי. הסוליה תמזער את השינויים המורגשים בעת הליכה על משטחים שונים, משטחים אלו יכולים להיות למשל: הפרשים בגבהים של אריחים, אבנים קטנות על המדרכות או שינויים אחרים. תמיכה אחידה לרגל תסייע לאשה לעמוד באופן יציב למשך זמן רב.
מגפיים - במקרה שאשה רוכשת מגפיים, חשוב שהמבנה הפנימי של הסוליה של המגפיים יתמוך בכפות הרגליים.
עקב שמשתלב עם הסוליה והנעל בצורה מאוזנת - יש עקבים שדורשים מהגוף או מכפות הרגליים לתמוך בנעל, כאשר המצב צריך להיות הפוך - העקבים והנעל עצמה צריכים לתמוך בגוף ובכפות הרגליים. כדי לבחור בנעל נוחה שתומכת בגוף ובכפות הרגליים, יש לוודא שהעקב של הנעל מתאזן עם השיפוע של כפות הרגליים. כמו כן, יש לוודא שהעקב מתאזן עם הסוליה על משטחי ההליכה השונים.

במידה שאתן מעוניינות לרכוש נעליים נוחות שיסייעו לכן לשמור על בריאותכן בלי להתפשר על המראה האסתטי, אתן מוזמנות לעיין באתר שלנו - תפן מדיקל ולמצוא מגוון נרחב של נעליים נוחות לנשים.

תוכלו למצוא אצלנו למשל: נעלי אחיות, נעלי עקב, סנדלים לנשים ונעליים נוספות שיסייעו לכן להרגיש נפלא במהלך היום. אם יש לכן שאלה לגבי איך לבחור נעליים נוחות לנשים או אם אתן מעוניינות לבצע רכישה, אתן מוזמנות לפנות אלינו ונשמח לסייע לכן.

לצפייה בנעליים אורטופדיות של המותג הצרפתי PodoWell

לצפייה בנעלים אורטופדיות של המותג הפורטוגלי Nursing Care