איך לבחור מקל הליכה? - Tefen Medical

איך לבחור מקל הליכה?

אחד האביזרים שעשויים לסייע מאוד לאוכלוסיה מבוגרת הינו מקל הליכה.

ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים של מקלות הליכה שמטרתם בין היתר לסייע לאנשים מבוגרים לשמור על יציבות בעת עמידה ובמהלך הליכה. 

השימוש במקל הליכה יכול למנוע נפילות שעשויות לגרום לחבלות, הנפילות עלולות להיגרם בשל פגיעה בשיווי המשקל ממנה סובלים חלק מהמבוגרים. יש לציין שגם מבוגרים בריאים עשויים לסבול מפגיעה ביציבות. פגיעה בשיווי משקל עשויה להיות תוצאה של אובדן גמישות בפרקים או הסתיידות השלד. 

למרות ששימוש במקל הליכה יכול למנוע אסון, ישנם אנשים שאינם מעוניינים להשתמש בו משום שהם מזהים בו סממן לפגיעה בעצמאותם וסימן להזדקנותם, חשוב לדעת שדווקא שימוש במקל הליכה יכול לסייע להם להמשיך להיות עצמאים.  

במידה שאכן מתרחשת נפילה, עשוי תהליך שיקום להמשך זמן רב, שכן לוקח לעצמות יותר זמן להתאחות בגילאים מבוגרים. 

כשהיציבות כבר לא כמו פעם כדאי להשתמש במקל הליכה

במידה שאתם חשים כי אינם יציבים כפי שהייתם בעבר, חשוב שתכירו ביתרונות של שימוש במקל הליכה ושתבינו שהשימוש בו יכול לסייע לכם לשמור על עצמאותכם למשך זמן רב יותר ולמנוע סכנות רבות, ביניהן: נפילות ושברים שההחלמה מהם עשויה להיות ממושכת.

במידה שהחלטתם לרכוש מקל הליכה, חשוב שתבחרו במקל שעונה על הצרכים שלכם ומתאים למידות גופכם. איך לבחור מקל הליכה? כדי לבחור במקל ההליכה המתאים, רצוי לקבל יעוץ מפיזיותרפיסט.

ניתן למצוא מקלות הליכה מגוונים, כמו למשל: מקלות הליכה מתקפלים, מקלות הליכה כבדים ומקלות הליכה קלים עם ארבע רגליים. כמו כן, ניתן למצוא מקלות הליכה שמגיעים כיסא, מקלות הליכה מתכווננים ומקלות הליכה אחרים במחירים שונים.

חברת תפן מדיקל - מגוון מקלות הליכה איכותיים בהתאמה אישית

אצלנו - בחברת תפן מדיקל, ניתן לרכוש מקלות הליכה איכותיים ביותר. בין מקלות ההליכה שניתן למצוא אצלנו יש לציין: מקל הליכה ארגונומי מתכוונן שמכיל ידית אחיזה עם בולמי זעזועים לכף היד. כמו כן, ניתן לכוון את גובה המקל בקלות על ידי לחיצה על כפתור.

סוג נוסף הוא מקל הליכה FDI Soft Step Cane, מקל הליכה זה עשוי מחומרים איכותיים, מעוצב בסגנון חדשני ומכיל ידית רכה ונעימה שמונעת הזעה ובולמת זעזועים. מקל הליכה מסוג אחר הינו: Ta Da Chair, מקל זה הינו מקל כיסא והוא מאפשר למשתמש גם לייצב את גופו וגם להתיישב ולנוח כאשר הוא חש צורך במנוחה. אתם מוזמנים לעיין באתר שלנו ולבחון את מקלות ההליכה השונים.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס התקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להבין איך לבחור מקל הליכה ולשמור על בריאותכם ועצמאותכם למשך שנים רבות, שלכם, חברת תפן מדיקל ציוד רפואי.