מוצרים לסוכרתיים

חולי סוכרת סובלים מבעיות רבות, ביניהן: פצעים וחוסר תחושה בגפיים התחתונים. קשה מאוד לטפל בבעיות הללו ובמקרים מסוימים המצב עלול להגיע לניתוח קטיעה. 

ישנם מוצרים שיכולים לסייע בהתמודדות עם הקשיים. במאמר זה נציין שני מוצרים יעילים ואיכותיים שיכולים לספק הגנה לכפות הרגליים של חולי סוכרת.

שני מוצרים יעילים: נעלי diabetics וגרבי דיאבטיק

המלצה מרכזית עבור סוכרתיים היא לנעול נעליים מתאימות. באמצעות נעליים ייעודיות לסוכרתיים שיוצרו בטכנולוגיה מתקדמת ניתן להגן על כפות הרגליים. נעליים מסוג זה הינן נעלי diabetics שפותחו על ידי מומחים בתחום הבריאות. 

ההתאמה האנטומית של נעליים לסוכרתיים לרגליים מסייעת בהפחתת הלחצים ומספקת הגנה מפני פציעות. 

הנעליים עשויות מעור גמיש, ללא תפרים פנימיים שעשויים לגרום לחיכוכים לא נעימים והן נוחות במיוחד. כמו כן, הן מגיעות עם רפידות שניתנות להוצאה, הן מרווחות, מאפשרות לאצבעות לנוע באופן טבעי והקשיחות של החרטום מגן על כפות הרגליים מפני פגיעות. 

הנעליים נסגרות באמצעות סקוטש, כך שכל אחד יכול להדק את הנעל בהתאם לצורך. מעבר לכך, ניתן להכניס לנעליים מדרסים.

מוצר איכותי נוסף שמתאים לסוכרתיים הוא גרבי דיאבטיק. 

עם חלוף הזמן, עשויים כלי הדם ההיקפיים של חולי סוכרת להיפגע, וכפי שצוין - עלולים להיווצר פצעים וחוסר תחושה. כתוצאה מחוסר התחושה, הכאבים מופחתים. כמו כן, נפגע מנגנון הלחות ולכן העור הופך להיות יבש. מכיוון שחולי הסוכרת לא חשים את הכאב במלוא עוצמתו, הם לא מבחינים בפצעים שמחריפים ובחבלות ולא מטפלים בהם, גרביים מתאימים כדוגמת גרביים דיאבטיק יכולים לסייע בהגנה על כפות הרגליים.

המלצות נוספות לחולי סוכרת

נוסף על השימוש במוצרים שהוזכרו, רצוי עבור חולי סוכרת למרוח משחה ייעודית לכפות הרגליים (יש לציין שאין למרוח את המשחה בין האצבעות). מעבר לכך, חשוב שלא ללכת ברגליים יחפות ויש להקפיד לגזור את הציפורניים בצורה ישרה ולא צמוד לעור. 

המלצות נוספות הן לבצע הליכות שממריצות את זרימת הדם לרגליים, לחמם את הרגליים כדי למנוע מכלי הדם להתכווץ ולא להצליב רגליים בעת ישיבה כדי שלא לפגוע בזרימת הדם.

חברת תפן מדיקל - מגוון מוצרים רפואיים באיכות גבוהה

באתר שלנו - חברת תפן מדיקל, תוכלו למצוא מגוון מוצרים רפואיים, לרבות מוצרים ייעודיים לחולי סוכרת. אנחנו עובדים עם החברות הטובות ביותר באירופה הנחשבות למובילות בעולם בתחום. המוצרים שאנו משווקים עומדים בסטנדרטים גבוהים ובתקן ISO 9001 וחברתנו מייבאת בלעדית מהונגריה, צרפת ופורטוגל.

את המוצרים שלנו ניתן לרכוש ישירות מהאתר ולקבל משלוח עד הבית.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש מוצרים ייעודיים לסוכרתיים או מוצרים רפואיים אחרים, או אם יש לכם שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם. 

כמו כן, אתם מוזמנים להירשם לניוזלטר שלנו.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לשמור על הבריאות.