קביים לידיים חופשיות - Tefen Medical

קביים לידיים חופשיות

פציעה ברגל או בעיות רפואיות אשר מקשות או מונעות מהאדם להתנהל באופן שגרתי, עשויות לפגוע קשות באיכות החיים. 

במקרים רבים נאלצים אנשים שנפצעו ברגל או אנשים שסובלים ממחלה רפואית אשר מונעת מהם לנוע באופן חופשי להיעזר בקביים, כאשר הקביים המוכרות הן הקביים הגבוהות.

הבעייתיות בשימוש בקביים גבוהות

כולנו מכירים את הקביים הגבוהות, הקביים הללו מקשות מאוד על חייו של המשתמש, שכן לא ניתן לבצע באמצעותן הרבה פעולות בסיסיות. במקרים רבים הנעזרים בקביים החופשיות מרגישים תסכול רב עקב קשיים אלו. 

כדי לסייע לאנשים הזקוקים לקביים לבצע פעולות שונות, החלו לפתח קביים מסוג אחר, קביים אלו מכונות "קביים לידיים חופשיות" והן הרבה יותר נוחות מהקביים הגבוהות.

קביים לידיים חופשיות נצמדות לשוקיים ומגיעות עד הברכיים, כך שהמשתמשים בהן יכולים לנוע בנוחות ביחס לקביים הגבוהות, אשר מסרבלות את התנועה.

 באמצעות קביים לידיים חופשיות ניתן לבצע פעולות שגרתיות ולהפחית בצורה משמעותית את תחושת התסכול.

קביים לידיים חופשיות - כיצד נעשה השימוש בהן?

העיקרון העומד מאחורי תכנון קביים לידיים חופשיות הוא שנעשה שימוש במקל יציב. לא ניתן כמובן להשוות בין פעולתה הרגילה של הרגל ובין פעולתו של המקל, אך הוא בהחלט מסייע לביצוע התנועות ולהתנהלות השגרתית. 

בסיומן של הקביים לידיים חופשיות ישנו עיגול רחב, אותו עיגול מסייע לצעידה. 

את המכשיר יש להצמיד לרגל של המשתמש ולסגור בשני אזורים באמצעות רצועות, כך שהרגל שנפגעה מתכופפת אחורה ב-90 מעלות. במקום הרגל הכפופה נעזר המשתמש במקל.

קביים לידיים חופשיות עשויות להקל מאוד על ההתנהלות הפיזית ולשפר את התחושה של המשתמש, שכן הן פחות מסורבלות, הן מאפשרות לו להיות עצמאי יותר והן מעניקות תמיכה ויציבות לגוף. מעבר לכך, הקביים אינן גורמות לכאבים בידיים או לתחושת חוסר נוחות בידיים. שימוש בקביים לידיים חופשיות מאפשר לאדם לעבוד, לנוע ואפילו להחזיק חפצים שאינם כבדים, כך ששגרת החיים אינה נקטעת לחלוטין.

חברת תפן מדיקל - לרכוש קביים לידיים חופשיות ולהקל על החיים

במידה שנחבלתם ברגלכם או אם אתם סובלים מבעיה רפואית שאינה מאפשרת לכם לדרוך על הרגל ואתם נמצאים בפני בחירה בין קביים גבוהות ובין קביים לידיים חופשיות, נוכל להמליץ לכם על קביים לידיים חופשיות. קביים אלו יקלו עליכם בצורה משמעותית ויאפשרו לכם להתנהל בצורה הרבה יותר טובה ונוחה מאשר הקביים המוכרות והישנות. 

אם אתן מעוניינים לרכוש קביים לידיים חופשיות, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו ולקבל ייעוץ מקצועי. נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם בביצוע הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. 

תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון, באמצעות שליחת הודעת וואטסאפ, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

 כמו כן, אתם מוזמנים למצוא אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם.

היכנסו לאתר iwalkfree לצפייה בסרטונים ותמונות וקבלת מידע נוסף אודות קביים לידיים חופשיות.