קביים לילדים - Tefen Medical

קביים לילדים

אם ילדכם שבר את הרגל, הרי שצפוייה לו תקופת החלמה שבמהלכה הוא יהיה מוגבל מבחינת התנועה. במהלך תקופה זו חשוב מאוד לספק לילד את הכלים הטובים ביותר, כך שהוא יוכל לנוע מעט למרות הקושי. אמצעים יעילים לתקופות החלמה שכאלו הם קביים ומקלות הליכה.

באמצעות קביים לילדים ניתן להעביר את כובד משקל הגוף מהרגליים אל הידיים והזרועות, בצורה זו ניתן להפחית מהרגליים עומס רב ולאפשר תנועה. 

כדי להשתמש בקביים לילדים (או בכלל) יש להציב אותן בקדמת הגוף, לאפשר להן לתמוך בגוף ולהעביר את הרגליים קדימה. שימוש בקביים יאפשר תנועה בבית ואפילו טיול קצר ברחוב, יחד עם זאת, חשוב מאוד להיזהר ולא להגזים כדי לאפשר לגוף להחלים ולמנוע סכנת נפילה.

סוגים של קביים

קיימים שלושה גדלים של קביים, כך שניתן להתאים אותם לילדים ולאנשים נמוכים, לאנשים מבוגרים שגובהם סטנדרטי ולאנשים גבוהים במיוחד. חשוב מאוד לבחור בגובה הקביים המתאים כדי לאפשר התנהלות תקינה. 

נוסף על כך, ישנם סוגים שונים של קביים, ביניהם: קביים אוקסילריות, קביים אלו תומכים בבית השחי ולהם ידיות אחיזה לכפות הידיים. 

סוג נוסף של קביים הינו קביים קנדיות, קביים אלו תומכים בכפות הידיים ובזרועות. 

סוג אחר של קביים הינו קביים קנדיות אנטומיות, הקביים מספקים למשתמש אחיזה בטוחה באמצעות הידיים על ידי שימוש בידיות אנטומיות.

כמו כן, ישנם קביים שמתאימים לילדים כדוגמת קביים קנדיות, הקביים מתכווננים לגובה של הילד ואפילו מגיעים בצבעים שונים.

תפן מדיקל - קביים לילדים באיכות גבוהה 

אצלנו,  בחברת תפן מדיקל אביזרים רפואיים, תוכלו למצוא קביים איכותיים שמתאימים לילדים, קביים אלו מכונים: "ארגובאום Junior". הקביים עשויים מאלומיניום, מתאפיינים בעיצוב ארגונומי ולהם ידית אחיזה מרופדת שניתן לכוון, רצועה שניתן לכוון, כריות מגן, מחזירי אור בטיחותיים, מערכת שבולמת זעזועים, משענת לברך, תאורת לד ולחצן מצוקה. הקביים קיימים בשני צבעים: סגול וכחול.
השימוש קביים לילדים יכול לסייע לילד להאיץ את תהליך השיקום בלי לגרום לכאבים, לשפר את החוזק של פרק כף היד ולמנוע נקע בפרק כף היד. מעבר לכך, השימוש בקביים מסייע בהפחתת החלקה בעת הימצאות על משטחים רטובים. הקביים בולמים זעזועים ומאפשרים תנועה אנטומית.
קביים לילדים
חשוב מאוד לבחור בקביים איכותיים שמספקים את התמיכה הרבה ביותר ומתאימים למידותיו וצרכיו של הילד, בצורה זו יהיה ניתן להעניק לו את התנאים האופטימליים להחלמה בכל הקשור לנושא ההתניידות. מעבר לכך, חשוב שהילד יקפיד לנעול נעליים סגורות בעת הליכה עם קביים, שכן הליכה עם נעליים שאינן סגורות או הליכה עם כפכפים יפגעו ביציבות, שגם כך פחותה במקרה של הליכה עם קביים.
אם אתם מעוניינים לרכוש את הקביים המתקדמים שאנו משווקים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לסייע לכם בעת הרכישה ולהשיב על כל שאלה!

תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון או על ידי שליחת מייל.
אולי יעניין אתכם גם: קביים למבוגרים