רטייה לעין עצלה - האם זה עובד?

עין עצלה היא עין בעלת מבנה אנטומי תקין. יחד עם זאת, ראייתו של האדם שסובל ממנה לא תהיה תקינה משום שההתנסות בראייה לא התבצעה באופן תקין במהלך שנות הילדות, בשנים בהן הילדים לומדים לראות. 

החודשים הראשונים בחייו של ילד מהווים תקופה קריטית מבחינת התפתחות הראייה. כדי שהראייה תתפתח בצורה תקינה, המוח זקוק לתמונה חדה וברורה, תמונה זו מועברת אליו משתי העיניים. במקרים בהם תמונה מאחת העיניים אינה ברורה, אותה עין לא תפתח ראייה תקינה ותהיה עצלה. 

קיימות מספר דרכים שבאמצעותן ניתן לטפל בעין עצלה, אחד הטיפולים הללו מתבצע באמצעות רטייה.

טיפול ברטייה לעין עצלה

טיפול ברטייה לעין עצלה הינו טיפול קלאסי שנחשב ליעיל מאוד. על ידי הדבקת הרטייה על העין החזקה, ניתן לגרום לחיזוק העין העצלה. 

טיפול באמצעות רטייה הינו מהיר ביחס לטיפולים האחרים, אך חסרונו הוא שחלק מהילדים לא מבינים עד כמה חשוב להשתמש ברטייה, לכן הם מורידים אותה.

כדי להתמודד עם מצבים בהם הילד מסיר את הרטייה, יש להדביק את הרטייה, בצורה זו, יהיה ניתן להבטיח שהילד לא מציץ מתחת לרטייה או מעליה ואכן משתמש בה באופן הנכון.

כמו כן, ניתן להתחיל את הטיפול בהדרגה ולהגביל את זמן השימוש ברטייה לשלוש שעות, בצורה זו יוכל הילד להתרגל לרטייה ולהישאר איתה למשך זמן רב יותר בהמשך.

כדי לעודד את הילד להישאר עם הרטייה, אפשר לשלב את השימוש בה עם פעילויות שהילד אוהב לבצע ועם פעולות שדורשות ריכוז. כמובן, שיש להשתמש ברטייה איכותית ולהסביר לילד עד כמה חשוב להשאיר את הרטייה וכיצד השימוש בה יועיל לו בהמשך. ייתכן שיידרשו שכנועים, כל אחד מכיר את הילד שלו ויודע כיצד לעודד אותו להמשיך בשימוש.

תפן מדיקל - רטייה איכותית לטיפול יעיל בעין עצלה

אם הילד שלכם סובל מעין עצלה, חשוב שתטפלו במצב בהקדם ושתסייעו לו לחזק את העין. 

על ידי שימוש ברטייה שאנו - בחברת תפן מדיקל מציעים, תוכלו להעניק לילד טיפול איכותי, כמובן שעל הילד לשתף פעולה ולהשתמש ברטייה בצורה תקינה.

הרטייה הרפואית שאנו משווקים חוסמת את הראיה לחלוטין, כך שהעין נשארת סגורה לגמרי. ניתן להצמיד את הרטייה לחלק הפנימי של המשקפיים על ידי אביזר ואקום שמסייע ביצירת מראה אסתטי.

החברה שלנו עובדת עם החברות הטובות ביותר באירופה – אנו מייבאים בלעדית מהונגריה, צרפת ופרוטוגל ומציעים פתרון יעיל ונוח -  דבר שיכול להקל מאוד על השימוש ואף למנוע גירויים.

חבילת הרטייה כוללת: רטייה לעין שעשויה מסיליקון, גיליון שכולל 12 רטיות לעין (חסימה חלקית), רצועת סיליקון למשקפיים וחוברת שמשמשת לצורך מעקב אחר טיפול הראייה.

אם יש לכם שאלות בנוגע לרטייה המתקדמת, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לענות על כל שאלה ולסייע בכל הדרוש.