מהי בעיית כף רגל שטוחה?

בעיית כף רגל שטוחה, המוכרת גם בשם "פלטפוס", היא בעיה שבה כף הרגל אינה בעלת הצורה הקשתית הרגילה. יכול להיות שהקשת האורכית, שהיא אחת מקשתות כף הרגל, אינה קיימת כלל או שהיא קיימת אך אינה מסוגלת להחזיק את מעמסת הגוף בהליכה, בעמידה או בריצה. הסובלים מבעיית כף רגל שטוחה יכולים לסבול מכאבים ומבעיות שונות שיבואו לידי ביטוי באזור כף הרגל או באיבר אחר בגוף. כמו בעיות אורתופדיות רבות אחרות, ניתן לפתור או להקל על בעיית רגל שטוחה על ידי שימוש בנעליים אורתופדיות, במדרסים או בשילוב של נעליים אורתופדיות ומדרסים גם יחד.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

מדרסים לטיפול ברגל שטוחה

מדרסים מסוגים שונים עוזרים לתמוך בקשת האורכית של הרגל, עוזרים להקל על התסמינים של בעיית הפלטפוס ועוזרים בהחלמה בטווח הארוך. מומלץ לרכוש מדרסים בהתאמה אישית שיתאימו לאדם הסובל מהבעיה באופן ספציפי, לכף הרגל שלו ולדרגת החומרה של הבעיה. רק פתרון פרטני יכול לעזור באופן יעיל דיו. רכישה של מדרסים שאינם מתאימים לכם באופן ספציפי לא יעזרו כמו מדרסים שהותאמו לכם באופן אישי על ידי סריקה ממוחשבת המבוסס על משטח בעל אלפי חיישנים רגישים למשקל.

נעליים אורתופדיות לטיפול ברגל שטוחה

נעליים, כפכפים וסנדלים אורתופדיים עוזרים לסובלים מכף רגל שטוחה להימנע מכאבים, ומספקים תמיכה משמעותית לכף הרגל בעת ביצוע כל פעילות גופנית באשר היא. על ידי שימוש בנעליים עדינות ומיוחדות ניתן לעזור לייצב את כף הרגל, ולעזור במרוצת הזמן להשגת החלמה חלקית או מלאה או לכל הפחות לעזור באופן ניכר לשיפור איכות ואורח החיים של הסובל מהבעיה.

פלטפוס ודורבן בכף הרגל

דורבן בכף הרגל הוא דלקת בעקב שעשויה לנבוע בין היתר מבעיית הפלטפוס. בשתי הבעיות ניתן לטפל בשימוש באמצעים הנ"ל. כל עוד ידוע לכם על קיום בעיה אורתופדית כלשהי, מומלץ לפעול למניעת כאבים ותסמינים אחרים מבעוד מועד, גם אם אינכם סובלים מתסמינים כלשהם באותה נקודת זמן.

צרו קשר איתנו בחברת "תפן מדיקל" בטלפון 04-9873771 לקבלת עזרה בכל הקשור לבעיית כף רגל שטוחה. בינתיים ניתן להתרשם מקטלוג הנעליים שלנו לגברים בקישור הבא ונעליים לנשים בלחיצה בכפתור למעלה. נשמח לשמוע מכם ולעזור לכם בכל בעיה רלוונטית.