התגברות יעילה על בעיית הפלטפוס

לא קשה למצוא אנשים שסובלים מבעיה רפואית מסוימת, אך בוחרים להזניח אותה במקום לחתור להשגת פתרון. פלטפוס היא אחת מאותן בעיות. הבעיה, שבה לכף הרגל יש צורה שטוחה במקום צורה קשתית, פוגעת באיכות החיים באופן ניכר. הקשת האורכית של כף הרגל למעשה קורסת ולא מתפקדת כראוי או שאינה קיימת כלל, לרוב בגלל שרצועות חשובות ומסוימות אינן קיימות. הבעיה גורמת או עשויה לגרום לבעיות לא רק בכף הרגל, אלא גם לסוגיות בחלקים נוספים בגוף כגון מפרקים שונים והקרסול. היא משפיעה באופן שונה על אנשים שונים, אבל בעיית הרגל השטוחה היא בכל אופן סוגיה שיש לפתור וגם אפשר לפתור.

השלכות ביום יום

 

פלטפוס לא מאפשרת תפקוד תקין במאת האחוזים במהלך היום יום, ועוד יותר כאשר עוסקים בפעילות גופנית משמעותית. ספורטאים, חיילים ואנשים הנאלצים לעמוד על רגליהם זמן רב בכל יום ולעבוד שעות ארוכות, עשויים בהחלט לסבול מכאבים או מתחושות מעיקות של חוסר נוחות. זה נכון בין היתר לאחים ולאחיות במרפאות ובבתי החולים, אך לעוד אנשי מקצוע ולעובדים רבים במשק. אי טיפול בבעיה כמובן שיחמיר אותה ויקשה על ההתנהלות עוד יותר בהמשך הדרך.

 

דרכי התמודדות

 

בהחלט יש מה לעשות נגד פלטפוס. מדובר בסופו של יום בבעיה רפואית שאמנם מעיקה על הלוקה בה, אך אחת כזאת ששימוש במדרסים ובנעליים מתאימות בהחלט עוזר לפתרונה ולהשגת שיפור ניכר במצב ובתחושות הגופניות של אותו אדם. במצב של רגל שטוחה, כדאי לאבחן את מצבה המדויק של כף הרגל ולבדוק מהן ההשלכות הגופניות של הבעיה. קיימים סוגים שונים של פלטפוס ועל כל אדם הוא יכול להשפיע בצורה אחרת. התאמה אישית של מדרסים הינה אמצעי יעיל מאוד להשגת שיפור ניכר במצב ומתן תמיכה לקשת האורכית של כף הרגל.

 

אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא יותר אודות חברת "תפן מדיקל" בקישור הבא ולשוחח עימנו במספר 04-9873771 על מנת לתאם הגעה או לשאול כל שאלה. נשמח לייעץ, להכווין ולספק לכם פתרונות מצוינים ומותאמים אישית לבעיה שממנה אתם סובלים כעת.