מעבדה לאבחנה וצילום כף הרגל

אם אתם סובלים מכאבים או מחוסר נוחות באזור כף הרגל, כדאי לבדוק את הבעיה והסיבות שבינה היא קיימת. את זה ניתן וכדאי לעשות בחברה מקצועית הכוללת מעבדת הליכה, אמצעים טכנולוגיים משוכללים וצוות מומחה. דרך סריקה ממוחשבת של כף הרגל ניתן ללמוד רבות אודות מצבה, אודות קיום בעיה אפשרית - זמנית או כרונית - ולהבין כיצד כדאי לגשת לפתרונה. ברשות חברת "תפן מדיקל" קיימת טכנולוגיה מתקדמת ביותר בה תוכלו להשתמש על מנת להחזיר לעצמכם את אורח החיים שנפגע בעקבות הבעיה האורתופדית איתה אתם מתמודדים.

למידע נוסף לחצו כאן

סריקה ממוחשבת מתקדמת

 

במעבדה שלנו קיים מחשב מיוחד שמחובר למשטח בעל אלפי חיישנים. אדם המגיע אלינו עומד על המשטח, שבוחן את כף הרגל מכיוונים שונים, מאבחן את מצבה ואת העומס המופעל עליה. דרך המחשב והסריקה הממוחשבת נוכל להתאים לכם מדרסים שיכולים לפתור בעיות רבות, ובכללותן נמנות בין היתר: דורבן כף הרגל, רגל שטוחה, נקעים, כאבים במקומות שונים בגוף, התמודדות עם שברים וכן הקלה על תחושות לא נעימות וכאבים בכף הרגל למי שסובל באופן ספציפי ממחלת הסוכרת. המדרסים יעזרו לשיפור היציבה, יקלו על האזור הספציפי שבו קיים הכאב, יספקו תמיכה איתנה לכף הרגל ויחזקו אותה. דרך מדרסים ניתן לא רק להרגיש שיפור מהיר בתחושה, אלא גם לפתור בעיות שונות עם הזמן.

 

מדרסים משתלמים באחריות

 

המדרסים שתוכלו לרכוש דרכנו לאחר בדיקה והתאמה אישית מגיעים עם אחריות. וודאי שאנו עומדים מאחורי המוצרים האיכותיים שברשותנו, שעשויים מחומרים מעולים ונוצרו תוך שימוש במדע ובטכנולוגיה מתקדמים ומשוכללים. אנחנו מייבאים ארצה ומשווקים רק מוצרים ופתרונות יעילים שנבדקו פעמים רבות ועומדים בתו תקן ISO מספר 9001:2008. היצרנים שאנו עובדים עימם הם הטובים בעולם!

 

צרו איתנו קשר בחברת "תפן מדיקל" במספר 04-9873771 ודרך טופס ליצירת קשר באתר. הצוות המקצועי ורב הידע שלנו יעמוד לרשותכם גם באופן טלפוני וגם בעת ביצוע הבדיקה וצילום כף הרגל. חברתנו שמה דגש ניכר על מתן שירות אישי וקשוב לכל אדם שפונה אלינו ותוכלו להיווכח בכך בעצמכם.