מדרס 3/4 לשיפור אורח החיים

אורח החיים שלנו בעידן המודרני הוא תובעני מאוד ומחייב שנהיה כל הזמן במצב הגופני הטוב ביותר. קשה לעסוק בפעילות גופנית עם כאבים ותחושה של חוסר נוחות או אפילו להתנהל סתם כך באופן סביר ביום-יום. תארו לעצמכם יום סטנדרטי שבו אדם צריך גם לעבוד, גם לעשות סידורים, גם ללכת ממקום למקום ואם יש לו ילדים – אז גם לדאוג ולטפל בהם ולקחת אותם למקומות שונים. מדרסים באופן כללי ובפרט מדרס 3/4 מספקים תמיכה בקשת הלטראלית ובקשת המדיאלית של כף הרגל, ועוזרים להילחם בתחושות לא נעימות של עייפות או כאבים.

מדרס 3/4 של חברת Batz

 

המדרס מונע עיוותים בכף הרגל ובתנועה שלה, מפחית את מפלס העייפות ומספק מצע נוח לעקב כף הרגל. האחיזה של כף הרגל בנעל ובקרקע טובה משמעותית כאשר משתמשים במדרס. ניתן לרכוש אותו במגוון גדלים והוא מתאים לכל סוג של נעל באשר היא. אפשרות נוספת וקטנה עוד יותר היא לרכוש עקבון לדורבן, המיועדת באופן ספציפי למי שסובל מדלקת הדורבן. העקבון עשוי מלטקס רך וכולל כרית רכה, שעוזרת להקל על תחושת הכאב שמרגישים כתוצאה מהדורבן.

 

עקבון ג'ל ומדבקה לריכוך הרגל

 

מוצרים נוספים שניתן להשתמש בהם לטיפול בדורבן כף הרגל כוללים מדבקה לריכוך הרגל, שהיא רפידה שמגנה על העקב, מונעת בריחה של הנעל ומאפשרת אחיזת עקב טובה יותר, ועקבון ג'ל, שהוא מוצר שמונע החלקה, מרפד את העקב ובולם זעזועים. בנוסף לכף הרגל, הוא עוזר בנוסף גם לחוט השדרה ולמפרקים.

 

שלל פתרונות לשלל בעיות

 

דרכנו ניתן להשיג פתרונות יצירתיים למגוון בעיות שונות הקשורות לעמוד השדרה, לכף הרגל, לברכיים ולקרסוליים. אנחנו משווקים בין היתר גם גרביים המיועדות לחולי סוכרת, מדרסים ביו מכאניים וביו דינמיים, נעליים אורתופדיות ונעליים לצוותים רפואיים.

 

"תפן מדיקל" שמה לה למטרה לספק את השירות הטוב ביותר ולפתור בעיות אורתופדיות שונות בצורה היעילה ביותר, תוך התאמה של פתרון פרטני לבנאדם הסובל מהבעיה. ניתן לשוחח עימנו בטלפון 04-9873771 או דרך דוא"ל sales@tefen-medical.com ולקרוא על מדרס 3/4 בקישור הבא.