מהו מדרס ביו מכאני?

כשאומרים מדרס ביו מכאני, מתכוונים לרוב למדרס שהותאם לכף הרגל בשיטת המחשב ומטרתו מתן מענה לבעיות רפואיות ואורתופדיות שונות. מדרסים באופן כללי, יהא הסוג שלהם אשר יהא, נוצרו ועודם נוצרים על מנת להקל על ביצוע של פעולות גופניות שונות, לרבות כל פעולה המצריכה הליכה, עמידה או ריצה. הם עוזרים לאנשים הסובלים מדורבן בעקב כף הרגל, לספורטאים מקצועיים שהרגליים שלהם חוות עומסים כבדים, לפתרון בעיית הפלטפוס, לאנשים שיש להם סוכרת או דלקת פרקים ובכלל לכל מי שסובל מכאבים או מחוסר נוחות באזור הרגל וזקוק לפתרון יעיל.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

זמן התרגלות למדרס ביו מכאני

 

כמו שלנעל חדשה צריך להתרגל, כך צריך להתרגל גם למדרס חדש, ובפרט אם לא השתמשתם במדרס בעבר. זה יכול לקחת מספר ימים או מעבר לכך, אך בסופו של דבר זה בהחלט יהיה שווה את זה. היציבה תשתפר, הכאבים ייעלמו, תנוחת הרגל תשתפר, תמנעו מראש ממצבים של שחיקה או עייפות ובריאות הגב, הרגל, הברכיים והקרסוליים שלכם תשתפר באופן ניכר. בהתאם לסוג המדרס, בהתאם לכף הרגל ובהתאם לגיל האדם - זמן ההתרגלות יכול להשתנות. כאשר תרכשו את המדרס מחברת "תפן מדיקל", תקבלו ייעוץ מלא בדבר הדרך להשתמש בו ובכל הקשור לזמן ההתרגלות לשימוש בו.

 

פתרון חשוב לסוכרתיים

 

למה מדרסים ביו מכני? אנשים הלוקים במחלת הסוכרת צריכים לעשות ככל שביכולתם על מנת להימנע מהפעלה של לחצים כבדים על כף הרגל ולמנוע אפשרות להיווצרות של פצעים. במידה וכבר קיימים פצעים, יש לדאוג שלא יופעל עליהם לחץ פיזי גדול. מדרסים ביו מכאניים עוזרים לסוכרתיים וקיימות גם נעליים המיועדות לסוכרתיים, כמו שניתן לראות בלחיצה בכפתור למעלה לאתר שלנו. הנעליים הללו עשויות מהחומרים המתאימים והמתקדמים ביותר, על מנת לעזור לסוכרתיים לחיות חיים טובים ורגילים ככל האפשר. הן סופגות את הזעזועים הנוצרים בזמן ההליכה ומספקים תמיכה אידיאלית לרגל.

 

חברת "תפן מדיקל" מייבאת ארצה ומשווקת מגוון של מוצרים אורתופדיים שונים, שמטרתם להקל על אוכלוסיות שונות לנהל אורח חיים טוב ככל האפשר, ללא כאבים וללא פציעות. צרו איתנו קשר במספר 04-9873771 ונדאג להתאים את הפתרון לבעיה באופן המוצלח ביותר.