מדרסים רב שכבתיים לפתרון מגוון בעיות

מדרס רב שכבתי הוא מדרס הכולל מספר שכבות ויכול לפתור שלל בעיות שונות. הוא מחזיק את הרגל בתנוחה בריאה, עוזר להשגת יציבה נכונה, סופג רעידות, בולם זעזועים המשפיעים על עצם העקב ומספק נוחות לחלק הקדמי של כף הרגל. הוא לרוב בעל שוליים קשיחים וגמישים ובנוי בצורה קשתית. לכל שכבה יש מטרה אחרת בתוך המארג ששומר על בריאות כף הרגל – שמירה על יציבות, פינוק כף הרגל, מניעת תזוזה, שיפור זרימת הדם, אפשור של תנועה אידיאלית של הרגל, השגת אחיזה טובה, מניעת עיוותים בכף הרגל ובאופן כללי עזרה למניעה של תחושות של עייפות, כאב וחוסר נוחות.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

לרכוש את המדרס הנכון

חברתנו מציעה מדרסים מסוגים שונים. על כל אדם הסובל מבעיה מסוימת לאבחן את הבעיה ולדאוג לרכוש את המדרס המתאים ביותר לבעיה הפרטנית שלו. קיימים מדרסים רב שכבתיים, מדרסים ביו מכאניים, מדרסים מוכנים, מדרסים בטכנולוגיית הג'ל הכפול – ועוד. יש הבדל בין מדרסים המיועדים לגיל הזהב, לילדים ולאנשים בוגרים. יש לדעת גם לאילו נעליים מיועדים המדרסים – נעליים צבאיות, נעליים אלגנטיות, נעליים אורתופדיות, נעלי ריצה, נעליים למשחק כדורסל או כדורגל, נעלי ספורט רגילות – ועוד. כאשר לאדם יש מחלה כגון מחלת הסוכרת, יתאים לו מדרס שונה ממי שסובל מרגל שטוחה או מכאבים בגב.

מגוון פתרונות אורתופדיים

מעבר למדרסים בכלל ומדרסים רב שכבתיים בפרט, חברתנו מציעה עוד מגוון רחב של פתרונות לבעיות אורתופדיות שונות. ביניהם ניתן למנות קביים, קב לברך, מקלות הליכה, כסאות נוחות, אביזרים אורתופדיים, עקבון לדורבן, מדבקה לריכוך הרגל, נעלים לסוכרתיים, נעליים אלגנטיות אורתופדיות, סנדלים וכפכפים אורתופדיים – ועוד. על מנת להתרשם מהקטלוג שלנו ניתן להיכנס בלחיצה בכפתור למעלה עבור נעלי גברים ולקישור הבא עבור נעלי נשים. בכל מקרה מומלץ לפנות אלינו לקבלת מידע פרטני יותר ומציאת הפתרון המושלם לבעיה.

חברת "תפן מדיקל" הינה חברה ותיקה ועתירת ניסיון בתחום הפתרונות האורתופדיים והרפואיים לבעיות שונות. אנחנו זמינים בטלפון מספר 04-9873771 או בפקס 04-9873770. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולספק לכם מענה קשוב ושלם.