סוגי מדרסים שונים לנעלי ספורט

מדרסים לנעלי ספורט מטרתם לשפר את איכות החיים של מי שמשתמש בהם. גם אם מדובר בנעליים לשימוש יום-יומי רגיל, כגון הליכה או עמידה, וגם אם מדובר בנעליים ייעודיות לפעילויות ספורטיביות מאומצות כגון ריצה ועיסוק בענפי ספורט שונים, קיימים מדרסים שונים שיכולים להקל על הכאבים ולשפר את הנוחות באופן ניכר. מדרסי ספורט הינם נפוצים מאוד בעידן שבו הרפואה והטכנולוגיה מנסות לשלב כוחות ולמצוא פתרונות יעילים וזולים לכל בעיה רפואית באשר היא. חברת "תפן מדיקל" תוכל לעזור לכם לרכוש מדרסים המתאימים בדיוק מוחלט לצרכים שלכם, למען שיפור איכות החיים ועיסוק בפעילות הגופנית האהובה עליכם ללא כאב או כל בעיה אחרת.

מדרסי תמיכה לספורט

 

אנחנו משווקים בין היתר מדרסים מוכנים שמספקים תמיכה במהלך פעילות גופנית מאומצת ופעילויות פנאי שונות. המדרסים הללו מחזיקים את הרגל בתנוחה יציבה בכל מצב וכוללים קשת מוגבהת ושוליים קשיחים. המדרסים סופגים את הרעידות ובולמים זעזועים שמשפיעים על כף הרגל, ובפרט על עצם העקב בזמן ביצוע הפעילות הגופנית. קל מאוד לנקות אותם ולהשתמש בהם שוב ושוב, והם מספקים פתרון שהוא גם יעיל וגם רב פעמי ומשתלם מבחינה כלכלית. אפשרויות נוספות שניתן לרכוש כוללות גם נעליים אורתופדיות שמגיעות עם מדרס נשלף ומדרסים ביו מכאניים.

 

מדרסי ספורט בהתאמה אישית

 

כאשר קיימות בעיות כרוניות ומעוניינים לעסוק בפעילות גופנית קבועה ולא אקראית ברמת התדירות שלה, כדאי מאוד לרכוש מדרסים לספורט שמתאימים באופן מושלם לכף הרגל שלכם. תוכלו להגיע אלינו, ועל ידי משטח הכולל אלפי חיישנים וביצוע סריקה ממוחשבת, לרכוש מדרס ספורט בהתאמה אישית. זאת הדרך הטובה ביותר לוודא שלא תחושו עייפות רגליים, כאבים באזורים שונים בגוף ותמנעו מהחמרה של בעיות קיימות או מהתפתחות של בעיות עתידיות.

 

אם אתם סובלים מרגל שטוחה, כאב בקרסול, כאב בעצם כף הרגל או כאבים בגב התחתון, כנראה שאתם צריכים מדרסים ספורט. פנו אלינו דרך הטופס שבקישור הבא או דרך מספר הטלפון 04-9873771. חברת "תפן מדיקל" מייבאת מחו"ל ומשווקת בארץ את הפתרונות האורתופדיים האיכותיים והמתקדמים ביותר, תוך מתן שירות אישי ומקצועי והתאמה של הפתרון לבעיה המסוימת ולמי שפונה אלינו בגינה.