מדרסים ממוחשבים בטכנולוגיה מתקדמת

אנשים רבים נוטים לחשוב על מדרסים כעל מוצר פשוט ואינו כזה שנוצר מתוך פיתוח של טכנולוגיה מתקדמת. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע בכל תחום אפשרי, גם מדרסים ממוחשבים הם דבר שקיים וניתן ליהנות ממנו. הכוונה בסוג כזה של מדרסים היא שהם מותאמים לכל אדם באופן פרטני, על ידי שימוש במחשב ייעודי שבודק מספר נתונים וסורק את כף הרגל. כך ניתן להתאים לכל מי שנבדק את המדרסים הפרטיים שלו, איתם הוא יוכל לשפר את אורח החיים שלו באופן ניכר.

למידע נוסף לחצו כאן

מדרסים ממוחשבים בתפן מדיקל

 

חברתנו ייבאה ארצה טכנולוגיה מתקדמת, שדרכה אכן ניתן להתאים מדרסים מתקדמים למי שסובל משלל בעיות שונות, כגון: כאבים בכף הרגל, דורבן, פלטפוס, נקעים, כאבי פרקים ובעיות ביציבה. אדם המגיע אלינו יקבל ייעוץ פרטני ויעמוד על משטח הכולל כ-4,000 חיישנים, שמטרתו לבדוק את העומס שמופעל על הרגל ולספק תמונת לחץ של כף הרגל. המחשב יסרוק ויצלם את כף הרגל, ועל ידי כך יתאים לבנאדם את המדרס שמתאים לו. ההשפעות החיוביות של מדרסים מותאמים אישית הן רבות, וניתן למנות ביניהן בין היתר גם: טיפול בכתפיים מעוקמות, טיפול בעמוד שדרה וירכיים מעוקמים, טיפול בברכיים שפונות פנימה וטיפול בקרסוליים שפונים החוצה.

 

הפחתת כאבים ותחושת הקלה

 

מדרסים מותאמים אישית מתאימים לסוגים שונים של נעליים. בעזרתם ניתן לשמור על התנוחה המשתנה של קשתות כף הרגל ולייצב אותה בצורה אידיאלית, ובכך הם עוזרים בין היתר להשגת הקלה או פתרון לבעיית הפלטפוס. שימוש במדרסים מפחית את מפלס הכאבים והעייפות ומשפר את התחושה בכף הרגל באופן ניכר.

 

ייצור ועיצוב מתקדם

 

מדרסים מותאמים אישית שתוכלו להשיג דרך חברת "תפן מדיקל" עשויים מטכנולוגיה מתקדמת, מתהליך ייצור מתקדם ומחומרים איכותיים במיוחד. אנחנו דואגים לייבא את המוצרים ואת הטכנולוגיות הטובות ביותר למתן פתרונות מוצלח לבעיות רפואיות שונות.

 

צרו קשר עם חברנו בטלפון 04-9873771, דרך מספר פקס 04-9873770 או דרך דואר אלקטרוני sales@tefen-medical.com. חברת "תפן מדיקל" תשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להשיג שיפור ניכר באורח החיים שלכם.