אילו מדרסים מומלץ לרכוש?

התשובה לשאלה הנ"ל היא: מדרסים איכותיים שמתאימים בדיוק לאדם ולבעיה שממנה הוא סובל. מדרסים מיועדים לכל הגילאים ולשני המגדרים, ואנשים שונים משתמשים בהם מסיבות שונות. ביניהם ניתן למצוא ספורטאים מקצועיים וחיילים שנוטים להיפצע יותר, אנשים שסובלים מבעיות אורתופדיות כרוניות או זמניות, אנשים שסובלים ממחלת הסוכרת, אנשים שמעוניינים לנעול נעליים אלגנטיות או נעלי עקב וסובלים מכאבים – ועוד. מדרסים מומלצים לרכישה הם המדרסים שמתאימים לאותו אדם, וכמובן אלה שמיוצרים על ידי החברות הטובות ביותר ומורכבות מהחומרים האיכותיים ביותר.

 

מדרסים בשיטת המחשב

 

מדרסים בשיטת המחשב הם מדרסים בהתאמה אישית. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ועדכנית, אדם יכול להשתמש במשטח מיוחד והחיישנים שבמשטח יזהו איזה מדרס מתאים לו - בהתאם לעומס שמפעילים הגוף והרגליים שלו. מדובר בדרך מדויקת מאוד להתאים את המדרס הנכון לאדם הנבדק. מעבר לכך, מומלץ להתייעץ על מנת להבין אילו מדרסים יכולים להתאים באופן ספציפי לבעיה ממנה אתם סובלים, ובפרט כאשר קיימת מחלה או בעיה כרונית כגון פלטפוס או סוכרת.

 

מדרסים של חברת Batz

 

חברת Batz היא מהחברות המובילות בעולם בכל הקשור ליצור מדרסים איכותיים. חברתנו מייבאת ארצה מדרסים של החברה, וכמו כן גם נעליים אורתופדיות של חברות כגוןNursing Care ו-Wock. כל המוצרים שלנו עומדים ללא יוצא מן הכלל בתו תקן ISO ועשויים מהחומרים האיכותיים ביותר ומהטכנולוגיות הטובות והעדכניות ביותר.

 

מדרסים לבעיות שונות

 

קיימות בעיות שונות שבגינן אדם עשוי להזדקק למדרסים לנעליים שלו. זה נכון לגברים, לנשים, לאנשים מבוגרים, לאנשים בוגרים ואף לילדים. זה נכון גם לספורטאים וגם לאנשים שאינם עוסקים בפעילות גופנית בתדירות גבוהה. זה נכון למי שסובל מבעיה של כאבים בברכיים, בקרסוליים, בגב וברגליים, למי שסובל מדלקת פרקים ואף לאנשים עם מחלת הסוכרת. זה נכון גם לחיילים שסובלים משברים שונים ומכאבים ברגליים במהלך השירות הצבאי שלהם.

 

חברת "תפן מדיקל" תוכל לעזור לכם להתאים את המדרס לבעיה הספציפית שממנה אתם סובלים ובהתאם לאורח החיים שלכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 04-9873771 או דרך הטופס בקישור הבא.