אילו מדרסים מומלצים לריצה?

מדרסים לריצה הם מדרסים שניתן להשתמש בהם למגוון מטרות, אך כאלה שנוצרו במיוחד בשביל לעזור במהלך פעילות הריצה, גם לעוסקים בספורט מקצועני וגם לכל אדם מן השורה. כאשר מתאימים מדרס, יש להתחשב במספר פרמטרים - לרבות גיל האדם, הבעיה שממנה הוא סובל וגם טיב הפעילות שאותה הוא מעוניין לבצע וכעת מתקשה. כאשר אדם מעוניין לעסוק בריצה בתדירות גבוהה והוא נתקל בקשיים, מדרסי ריצה יעזרו לו לרוץ באופן אידיאלי וללא כאבים.

 

למידע נוסף לחצו כאן

התאמה של מדרסי ריצה

 

מדרסים מומלצים לריצה יותאמו לכל אדם לאחר שייבדק מצבו, לאחר ייעוץ ולאחר סריקה ממוחשבת של כף הרגל שלו. קיימים גם מדרסי ריצה מוכנים, אך לרוב האופציה הטובה ביותר היא להתאים מדרסים על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וכחלק משיטה המכונה -"שיטת המחשב". ריצה היא פעילות מאומצת שמפעילה שרירים רבים בגוף, וכמובן שגם כף הרגל משתתפת בה באופן ניכר. מדרסים עוזרים לשיפור תנוחת הרגל, לשיפור היציבה ולבלימה של זעזועים שסופגת הרגל בזמן הריצה. הסובלים מבעיה רפואית אורתופדית עלולים להיתקל בקשיים רבים במהלך הריצה, ובפרט עבורם קיימים מדרסים שמיועדים לריצה.

 

כל בעיה והפתרון שלה

 

אנשים הסובלים מדורבן חשים כאבים בעקב כף הרגל בעקבות דלקת ברצועה. אנשים הסובלים מפלטפוס סובלים מכאבים מכיוון שהרגל שלהם אינה ניחנת בקשתיות שאמורה להיות לה בעקבות בעיה בקשת האורכית של כף הרגל. מדרסי ריצה משפרים את היציבות ותומכים ברגל, אך יש להתאים את המדרסים לבעיה הספציפית ולמיקום שלה בכף הרגל. בנוסף, אנשים הסובלים מבעיות אחרות כגון כאבי גב או כאבי ברכיים, יזדקקו למדרסים שונים מאשר אנשים הסובלים מבעיה בכף הרגל. כל מקרה לגופו, ובדיקה דקדקנית והתאמה אישית היא הדרך הנכונה לפעול.

 

הצוות המיומן של חברת "תפן מדיקל" ישמח לעזור לכם לפתור את הבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים, ולאפשר לכם לרוץ ככל שתרצו מבלי לסבול מכאבים מכל סוג. צרו איתנו קשר בטלפון 04-9873771 וקראו יותר על מדרסים בהתאמה אישית בלחיצה בכפתור מידע נוסף. אין סיבה להמשיך במצב הקיים וכדאי לפנות על מנת לחזור לשגרת חיים מלאה ופעילה ללא מגבלות.