כיצד לבחור מדרסים לפלטפוס?

פלטפוס הינה בעיה שמשפיעה על כמות בלתי מבוטלת של אנשים שבעקבותיה הם מתקשים לפעול בחיי היום-יום שלהם בדרכים שונות. הבעיה נמצאת בקשת האורכית של כף הרגל – הצורה הטבעית של כף הרגל של האדם היא צורה קשתית ברורה. מי שסובל מפלטפוס, או "כף רגל שטוחה", חסר את הקשת האורכית או שהקשת אינה מתפקדת כראוי, בגלל מחסור ברצועות הרלוונטיות באזור עקב כף הרגל. הקשת מיועדת לשמור על גמישות ויציבות כף הרגל, וכן עוזרת לחלק את מעמסת משקל הגוף בצורה בריאה על פני כף הרגל. קיימות רמות שונות של פלטפוס, ובכל אופן מדובר בבעיה שיש לפעול לפתרונה באופן יעיל וחכם.

מדרסים מומלצים לפלטפוס

 

בכל הקשור לשיפור אורח החיים בהינתן בעיה של פלטפוס, מדרסים לפלטפוס עוזרים לכל הפחות להקל על הבעיה ועל התסמינים שלה. המדרסים עוזרים בכל הקשור לגמישות ויציבות כף הרגל, חלוקת העומס ובלימה של מכות וזעזועים. בכך הם מאפשרים למי שמשתמש בהם לפתח שגרה יציבה למרות קיום הבעיה. מדרסים מומלצים לפלטפוס הם כאלה שיותאמו לגוף האדם המסוים הסובל מהבעיה, וכמובן שתוך התחשבות באופי שלה. לכל בעיה יש להתאים מדרסים שונים וכל בעיה יכולה להשפיע על איזור אחר בכף הרגל. כמו כן, קיימים סוגים שונים של פלטפוס בעלי דרגות השפעה שונות על אורח החיים, וגם על כך יש לתת את הדעת.

 

נעליים עדינות ורכות

 

שימוש בנעליים אורתופדיות יכול גם הוא לעזור באופן ניכר לסובלים מפלטפוס. נעליים שכאלו, במקביל לשימוש במדרס או ללא מדרס, מספקות תמיכה יציבה לכף הרגל. הן יכולות לעזור גם להשגת הקלה או פתרון במקרה של בעיות אורתופדיות אחרות, לרבות דלקת הדורבן, כאבי ברכיים, יציבה לא נכונה של הגוף, שברים אצל חיילים או ספורטאים - ועוד.

 

חברת "תפן מדיקל" מתמחה במתן פתרונות יעילים למגוון של בעיות אורתופדיות שונות. אם אתם מחפשים אחר מדרסים לריצה פלטפוס היא אכן בעיה שניתן להקל עליה באופן ניכר בעזרתם. צרו איתנו קשר כאן, במספר 04-9873771 או דרך הדואר האלקטרוני sales@tefen-medical.com ונוכל לעזור לכם להתגבר על המכשול.