מדרסים למשחק כדורסל מהנה

אוהבים לשחק כדורסל או לעסוק בכל פעילות גופנית וספורטיבית אחרת? בין אם מדובר ברמה מקצועית ובין אם מדובר ברמת חובבים, כל עוד קיימת בעיה אורתופדית, כדאי להיעזר במגוון מדרסים לכדורסל. המדרס משנה את היציבה, משפר את תנוחת הרגל, את הלחץ המופעל על הרגליים ומפחית כאבים. דרכו ניתן לטפל במגוון של בעיות והוא עוזר להשיג שיפור ניכר באורח החיים. גם במצב שבו אין בעיה רפואית ידועה, כל עוד עוסקים בפעילות גופנית רבה, שימוש במדרסים יכול למנוע בעיות מבעוד מועד ולהקדים תרופה למכות שונות.

מדרסים מותאמים אישית

 

חברתנו משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שמבצעת סריקה ממוחשבת לכף הרגל ובכך מתאימה לכל רגל את המדרס המתאים לה. כל כף רגל היא ייחודית, בדומה לכך שלכל אדם יש טביעות אצבע הייחודיות לו בלבד. מדרסים מותאמים אישית שומרים על הקשת של כף הרגל במצבה האידיאלי, מספקים נוחות, בולמים זעזועים ומאפשרים הליכה, ריצה או ביצוע של כל פעילות ספורטיבית או גופנית אחרת באופן נוח, נעים, בריא וללא מגבלות. כך לא מגיעים למצב של כאבי ברכיים, כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי רגליים או נקעים. מדרסים מותאמים אישית מצריכים זמן של התרגלות, אך כעבור זמן מה, תוכלו ליהנות מהם ומההשפעות החיוביות שלהם באופן מלא.

 

מדרסים למשחקים ספורטיביים ולענפי ספורט

 

אם אתם מעוניינים לקנות מדרסים לכדור סל ומדרסים לכדורגל, דרכנו ניתן לרכוש מדרסים מותאמים אישית ומדרסים רגילים לשימוש בכל ענף ספורט. ניתן להגיע אלינו ולבצע בדיקה על משטח בעל אלפי חיישני לחץ, שבעזרתם נתאים לכם את המדרס הטוב ביותר, או לחילופין לרכוש מדרסים מוכנים וכלליים יותר.

 

חברת תפן מדיקל

 

חברתנו עוסקת במתן פתרונות הנעלה ופתרונות רפואיים, לרבות מוצרים אנטי סטטיים, קביים, מקלות הליכה, כסאות נוחות, אביזרים אורתופדיים, מדרסים, נעליים לצוותים רפואיים ונעליים אורתופדיות. כל המוצרים שאנו מייבאים ומשווקים מיוצרים על ידי חברות בינלאומיות גדולות ואיכותיות במיוחד.

 

צרו איתנו קשר בטלפון 04-9873771, דרך הדואר האלקטרוני sales@tefen-medical.com או דרך הטופס באתר ותוכלו ומקצועי לקבל שירות אישי מהצוות הנפלא והמיומן שלנו.