מדרסים מותאמים אישית לכדורגל

סובלים מבעיות או מכאבים בגב, בשרירים, בכף הרגל או בברכיים? איכות החיים שלכם לא צריכה להיפגע, ואין סיבה שתמנעו מעצמכם לעסוק בענפי הספורט האהובים עליכם. כדורגל הוא הספורט האהוב והפופולארי בישראל, וניתן לרכוש מדרסים לכדורגל שיותאמו באופן אישי לחלוטין לרגל שלכם. על ידי סריקה ממוחשבת וטכנולוגיה מתקדמת של חברת Batz, תוכלו לקבל מדרס שישפר את היציבה שלכם ויעזור לרגל לשאת במעמסת משקל הגוף. לא רק שתוכלו לשחק כדורגל, גם תעשו זאת ללא כאבים, בנוחות מרבית ותוכלו לעזור לעצמכם לפתור בעיות אורתופדיות שונות על הדרך.

למידע נוסף לחצו כאן

קשתות כף הרגל

 

כף הרגל מורכבת מקשתות: קשת מדיאלית וקשת לטראלית. צורת כף הרגל צריכה להיות כצורה של קשת - זוהי הצורה הבריאה והאידיאלית. בעיה של רגל שטוחה ובלי צורת קשת נקראת "פלטפוס", והיא מפריעה לניהול שגרת החיים התקינה ולעיסוק בשלל פעילויות ספורטיביות וגופניות. מדרס מותאם אישית יעזור למנוע ולהילחם בבעיות כמו הפלטפוס.

 

יתרונות נוספים של מדרסים

 

אנשים רבים אינם שומרים על יציבה נכונה ומדרסים עוזרים לשפר את היציבה שלנו ואת תנוחת הרגליים. דרכם ניתן למנוע מצבים של כתפיים מעוקמים, עמוד שדרה וירכיים מעוקמים, ברכיים שפונות פנימה וקרסוליים שפונים החוצה. מדרסים עוזרים להימנע ממצב של עייפות ברגליים, כאבי ברכיים, עוזרים לחולי סוכרת לשמור על רגליים ללא כאבים וללא פצעים – ועוד.   

 

לחיות חיים טובים

 

כאבים אורתופדיים שונים עלולים להפריע לשגרת החיים שלנו ולהפריע לניהול התקין של חיינו. כאבים אפילו בהליכה פשוטה ימנעו מאיתנו לעשות את מה שאנו רוצים או צריכים לעשות, ואם בכל זאת נבחר לעשות, פעמים רבות הפעילות תלווה בכאבים ובתחושה של חוסר נוחות משמעותית. עם הטכנולוגיה הקיימת ברשותנו היום, אין סיבה שאף אחד יסבול. מדרסים לכדורגל או לכל מטרה אחרת יעזרו לכם לחיות חיים ככל אדם אחר, אפילו אם הינכם סובלים מבעיה רפואית מסוימת – זמנית או כרונית.

 

ניתן לקרוא יותר על מדרסים בהתאמה אישית בלחיצה בכפתור למעלה וליצור קשר איתנו בחברת "תפן מדיקל" בטלפון מספר 04-9873771 על מנת לקבל מידע נוסף ולקבוע פגישה להתאמה אישית של מדרסים.