מדרסים לחיילים

חיילים נאלצים להשתמש כמובן בנעליים צבאיות, להוציא מקרים בודדים של קבלת פטור רפואי. השימוש בנעליים הללו עלול להוביל לבעיות אורתופדיות שונות, לכאבים ולחוסר נוחות משווע. זה נכון בפרט לחיילים קרביים שנאלצים לרוץ וללכת למרחקים ארוכים במהלך השירות הצבאי שלהם או לעמוד שעות ארוכות בזמן השמירה. מדרסים לחיילים קיימים בדיוק בשביל לפתור בעיות שכאלו ולאפשר לחייל להשלים את השירות שלו בהצלחה, מבלי לסבול מכאבים, מחוסר נוחות או חלילה מבעיות כרוניות בהווה או בעתיד.

שברי מאמץ

 

חיילים נמצאים בסיכון גבוה יותר לחוות שברי מאמץ משלל פעילויות גופניות מאומצות. חיילים שיום יום עוסקים בפעילות גופנית ובפעילות מאומצת כזאת או אחרת כחלק מהשירות הצבאי שלהם, בין אם הם חיילים קרביים, תומכי לחימה או חיילים בתפקידים עורפיים, עשויים לפתח שברים בכף הרגל. מדרסים לחיילים יעזרו להם להחלים ולמנוע הישנות של הבעיה בעתיד.

 

שירות נוח ונעים

 

אין סיבה שחייל המקדיש מספר שנים מחייו על מנת להגן על המדינה שלו יאלץ לסבול מכאבים ברגליים. הנעליים הצבאיות לא ידועות בנוחות שהן מספקות, ומדרסים לחיילים יעזרו לכל חייל להעביר את השירות שלו באופן נעים יותר - גם אם הוא אינו סובל מבעיה רפואית אקוטית. זה נכון לחיילים בכל המערכים ובכל התפקידים, ולא רק לחיילים קרביים.

 

בעיה רפואית טרום השירות

 

במידה וקיימת בעיה רפואית לפני תחילת השירות הצבאי, וודאי שיש לדווח עליה ולהשתמש במדרסים במידת הצורך. בין אם מדובר בדורבן, בסוכרת, בפלטפוס, בנקעים, בכאבי גב או בכל כאב אחר – מדרסים יכולים לעזור בשיפור התחושה, בשיפור היציבה, בשיפור תנוחת הרגל ובהפחתת העומס על כף הרגל. בנוסף, הם גם עוזרים בכך שלא תיווצר החמרה בבעיה המוקדמת בעקבות השימוש בנעליים הצבאיות והמאמץ המוגבר במהלך השירות.

 

אנחנו בחברת "תפן מדיקל" מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר 04-9873771 ולקרוא אודותינו וליצור קשר עימנו בקישור הבא. נשמח לעזור לכל חייל בצה"ל להעביר את השירות שלו באופן הנעים ביותר ומבלי לסבול מחוסר נוחות או מכאבים. זוהי מטרה ראויה לשמה וכזאת שאנו שמחים מאוד לפעול למענה!