רכישה של מדרסים איכותיים במבצע

מחפשים מדרסים במבצע? חברתנו דואגת לספק את המדרסים האיכותיים ביותר במחירים הטובים ביותר. לא קשה למצוא מדרסים זולים, השאלה היא האם הם יהיו מספיק איכותיים ועשויים מחומרים מספיק עמידים בשביל לשרת אתכם נאמנה בטווח הארוך. מדרסים זולים באיכותם ידרשו שתחליפו אותם ותרכשו חדשים לעיתים קרובות יחסית. מדרסים איכותיים מספקים יחס גבוה יותר בין עלות ותועלת. רכישה של מדרסים שהם גם איכותיים וגם במחיר טוב ביחס למה שתפיקו מהם היא הטובה ביותר מכל בחינה, ולכך כדאי לשאוף.

מדרסים מיצרנים מובילים

 

חברת "תפן מדיקל" מייבאת לארץ ומשווקת את המדרסים הטובים ביותר, שמיוצרים על ידי חברות הייצור הגדולות ביותר בתחום הפתרונות האורתופדיים. כל מוצר שקיים בקטלוג שלנו נבחר בקפידה לאחר שנכנסנו בעובי הקורה ובדקנו את טיבו. לא רק שהמדרסים הללו יעשו עבודה טובה, העמידות הגבוהה שלהם שומרת עליהם מפני בלאי ושחיקה ולכן תוכלו להשתמש בהם למשך פרק זמן ארוך, מבלי שתצטרכו להחליף אותם בעתיד הקרוב. מעבר לכך, בגלל ששמנו לעצמנו למטרה לספק פתרונות איכותיים לאנשים הסובלים מבעיות מציקות, אנחנו דואגים שהמחירים יהיו אטרקטיביים ובהחלט ניתן למצוא אצלנו מדרסים במבצע.

 

סוגים שונים של מדרסים

 

ההיצע שלנו כולל כל מיני סוגים של מדרסים: מדרסים ביו דינאמיים, מדרסים מוכנים, מדרסים בטכנולוגיית הג'ל הכפול, מדרסים ביו מכאניים, מדרסים נשלפים וכן גם רפידות אחרות כגון עקבון ג'ל ועקבון לדורבן. מדרסים שונים יכולים לעזור לבעיות שונות. אנחנו ממליצים לרוב על התאמה אישית של מדרסים לכף הרגל של אותו אדם. זאת ניתן לבצע אצלנו תוך שימוש בפודוסקופ מיוחד ומשוכלל שיבצע סריקה ממוחשבת של כף הרגל שלכם.

 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו במספר 04-9873771 על מנת לקבל ייעוץ אישי. ניתן ליצור איתנו קשר גם בדואר אלקטרוני sales@tefen-medical.com או דרך הטופס הקיים באתר ונשוב אליכם בהקדם. כל המוצרים שלנו עומדים בתו תקן ISO ועשויים מחומרים איכותיים ועמידים ביותר, ואנחנו תמיד דואגים שהמחירים שלהם יהיו משתלמים ושווים לכל כיס. סוד הקסם הוא למצוא מדרס שהוא גם איכותי וגם במחיר טוב!