מהם מדרסים ביו דינמיים?

מדרסים ביו דינמיים הם מדרסים אשר בעזרת מכשיר הנקרא "פודוסקופ" עוברים התאמה אישית לכף רגלו של האדם הנבדק. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, דרכה ניתן להתאים את המדרס בצורה מלאה, מדויקת ומוחלטת לאדם הסובל מבעיה אורתופדית מסוימת ומעוניין להחיל שיפור במצבו. המדרסים שהוא מקבל מגיעים אחרי התאמה לבעיה שממנה הוא סובל, למימדים של כף רגלו ולעומס הגופני שהיא סוחבת.

דרך צילום וסריקה ממוחשבת ומתקדמת מאוד ניתן להעניק למטופל המדובר את המדרסים שמתאימים לו בדיוק מוחלט. בכך ניתן לעזור לו לנהל חיים אידיאליים ולעזור לו לפתור את הבעיה בצורה מהירה וקלה ככל האפשר. מדרס שאינו מותאם לו באופן אישי עשוי שלא לפתור את הבעיה או לעשות זאת על פני פרק זמן ארוך יותר.

 

סריקה ממוחשבת

 

המטופל מגיע אלינו על מנת לערוך את הסריקה הממוחשבת, ומדובר בבדיקה מהירה ומדויקת. לאחריה יותאמו לו המדרסים שמתאימים לו והוא יוכל להתחיל להשתמש בהם ולחוש שיפור ניכר בתחושות ובמצבו. קיימת תקופת הסתגלות של מספר ימים או מעט מעבר לכך. פרק הזמן של תקופת ההסתגלות משתנה בין אדם לאדם. בכל אופן כמובן שפרק הזמן אינו קשה מדי, ומאוד שווה לעמוד בו ולפתוח פרק חדש ונוח יותר בחיים, לאחר שמתרגלים ומסתגלים למדרסים באופן מלא. וודאי שלחיות עם הבעיה ולגרום להחמרתה במרוצת הזמן אינה דרך חכמה לפעול כלל וכלל.

 

מדרסים ביו דינאמיים בדרך להחלמה

 

מדרסים בהתאמה אישית תוך שימוש בטכנולוגיה עדכנית ומשוכללת יעילים עשרות מונים מפתרונות רבים אחרים. כל מה שמותאם לכף רגלו ומצבו הרפואי של האדם המסוים כמובן שבעל סיכויי הצלחה גבוהים יותר באופן ניכר. כל כף רגל היא שונה וייחודית, כמו גם כל בעיה שממנה ניתן לסבול. גם אורח החיים בין אדם ואדם משתנה. קיימים הבדלים ניכרים בין ספורטאים וחיילים לבין אנשים שאינם עוסקים בפעילות גופנית בתדירות גבוהה, וודאי שיש הבדל בין ילד, נער, אדם בוגר ואדם מבוגר. אין ספק שהתאמה אישית היא דרך חכמה לפתור את הבעיה.

 

חברתנו מייבאת ארצה את המוצרים הטובים ביותר שבנמצא. למען התאמה ורכישה של מדרסים ביו דינמי, פנו אלינו בטלפון מספר 04-9873771 או כאן. "תפן מדיקל" קיימת ופועלת בשביל לעזור לכם לנהל שגרת חיים יציבה, תקינה ואקטיבית.