כיצד לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

מדרסים בהתאמה אישית ניתן לרכוש אצלנו ב-"תפן מדיקל" על ידי יצירת קשר והגעה אלינו לביצוע בדיקת ממוחשבת בטכנולוגיה מתקדמת של חברת Batz. אלו מדרסים בשיטת המחשב, שמשמעותה היא שהאדם דורך על משטח שבו קיימים כ-4,000 חיישנים שונים, וכתוצאה מהבדיקה ומרמת הלחץ על הרגל - ניתן להתאים לו מדרס בהתאמה אישית מלאה. זוהי הדרך הטובה ביותר להקל על הבעיה הרפואית ולרכוש מדרס איכותי שישמש אתכם במשך שנים רבות. היתרון של מדרסים בהתאמה אישית נעוץ בכך שהבעיה המסוימת ומבנה הרגל המסוים של האדם שפונה אלינו מקבלים מענה פרטני - ולרוב זה בהחלט הכרחי.

מדרסים בהתאמה אישית – מחירים

מחירי מדרסים באופן כללי, ומחירי מדרסים בהתאמה אישית באופן ספציפי, תלויים במספר פרמטרים, לרבות סוג המדרס, גודלו, החומרים שמהם הוא עשוי – ועוד. המחירים שלנו הם אטרקטיביים במיוחד ואתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ אישי בדבר המדרס המתאים לכם. המדרסים של חברת Batz, לרבות הטכנולוגיה ורמת החומרים שבה היא משתמשת - הם הטובים והאיכותיים בעולם. רכישה כזאת מבטיחה שימוש ארוך ומשתלם לעתיד הרחוק, וכמובן שגם מתן פתרון מדויק, יעיל ואידיאלי לכאבים ולנקעים בכף הרגל.  

בחירת החברה הנכונה

חברת "תפן מדיקל" עומדת בסטנדרטים מחמירים ומוסמכת בתקן ISO הנדרש לתחום – ISO 9001:2008. אנחנו עוסקים בייבוא של מוצרים אורתופדיים רבים, וביניהם גם מדרסים. בין המוצרים שלנו ניתן למצוא בנוסף גם נעליים לסוכרתיים, קביים לילדים ולמבוגרים, קב לברך, כסאות נוחות, אביזרים אורתופדיים, מקלות הליכה, עקבון לדורבן, מדבקה לריכוך הרגל ופתרונות הנעלמה מיוחדים ומגוונים. הניסיון הרב שלנו עוזר לנו לייבא רק את המוצרים האיכותיים ביותר ולדעת להתאים אותם ללקוח שפונה אלינו. שירות הלקוחות שלנו הוא אישי ומקצועי, ואנו מאמינים שלכל אדם מגיע לקבל יחס אישי ופתרון שמותאם לו באופן פרטני.

 

צרו קשר עם חברת "תפן מדיקל" בטלפון 04-9873771, בפקס 04-9873770, בדואר אלקטרוני sales@tefen-medical.com או דרך הקישור הבא. נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ לכם ולהתאים לכם פתרון שלם לכל בעיה שהתעוררה ומורידה מאיכות החיים שלכם או מונעת מכם לבצע פעולות מסוימות.