רכישה נבונה של מדרסים באחריות

חברת "תפן מדיקל" עומדת מאחורי המוצרים שלה ורכישה של מדרסים דרכנו תגיע עם אחריות. המוצרים שלנו כולם איכותיים, משך החיים שלהם ארוך והם ישמשו אתכם זמן רב. רכישה של מוצר איכותי באחריות היא בהחלט רכישה נבונה. חברה שמאמינה במוצר שלה לרוב תספק תקופת אחריות מסוימת למוצר במידה ודבר מה השתבש בפעולה שלו במשך תקופת האחריות. המדרסים שאנו מוכרים מגיעים עם משך אחריות משתנה וניתן לקבל את כל הפרטים בעת ההתייעצות עימנו ובירור המידע הרלוונטי.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

רכישה נבונה של מוצר איכותי

 

מדרסים באחריות הם חלק מנושא הרכישה החכמה והנכונה, וקיימים פרמטרים נוספים שמשפיעים על טיב הרכישה. יש מדרסים מסוגים שונים, שמיוצרים דרך טכנולוגיות שונות ועשויים מחומרים ברמות שונות של איכות. קיימים מדרסים בעלי יותר ופחות שכבות. רכישה נבונה תהיה של מדרס שעשוי מהחומרים האיכותיים ביותר ומיוצר בטכנולוגיה העדכנית ביותר, הרי אינכם מעוניינים לרכוש מוצר מיושן, כאשר בשוק קיימים מוצרים עדיפים. בכל הקשור לסוג המדרס וכמות השכבות, יש צורך לוודא שהמדרס שאתם רוכשים הותאם אליכם לאחר בדיקה מדוקדקת ולא סתם כך ללא אבחון ומחשבה. מדרס שלא מתאים לכם, לא יעבוד בצורה טובה כמו מדרס שמתאים לכף הרגל שלכם כמו כפפה ליד.

 

בחירה בפתרון הנכון

 

מדרסים פותרים בעיות רבות, מקלים באורח ניכר על הכאבים ומשפרים את אורח החיים. הם בולמים זעזועים ומספקים יציבות ותמיכה לכף הרגל. מעבר לבחירה נכונה בסוג המדרס והתאמה אישית שלו, קיימים גם פתרונות נוספים לבעיות בגוף וכדאי לבדוק גם אותם. אולי אתם זקוקים לנעליים אורתופדיות או אביזרים אורתופדיים אחרים. יכול להיות שאתם זקוקים ליותר מאמצעי אחד. לשם כך יש להתייעץ ולעבור בדיקה בדבר מצבכם הגופני ומצב כף הרגל לפני שנוקטים בדרך פעולה.

 

אתם מוזמנים להיכנס לעיין בחלק מקטלוג מדרסים באחריות שלנו בלחיצה בכפתור למעלה. לקבלת שירות אישי צרו איתנו קשר בטלפון 04-9873771 או דרך דואר אלקטרוני sales@tefen-medical.com. נרצה מאוד לעזור לכם להתגבר על הקושי איתו אתם מתמודדים ולצאת לדרך חדשה ונטולת כאבים, בה תוכלו לבצע פעילות גופנית ללא סבל.