מהי בעיית הלוקס ולגוס וכיצד לטפל בה?

בעיית הלוקס ולגוס מוכרת גם בשם "בוהן קלובה" ונפוצה בעיקר בקרב נשים. הבעיה מתבטאת באופן פיזי בעיוות ובבליטה במפרק הבוהן הגדולה שבכף הרגל. היא נפוצה מאוד, ואם לא מטפלים בה, היא עשויה להוביל לבעיות נוספות ומעיקות יותר. היא גורמת למגוון של תחושות בלתי נעימות בגוף, כגון כאבים, חוסר נוחות ואדמומיות. לבעיה יכולים לגרום מספר מצבים, כולל שימוש בנעל לא נכונה או בעיה אורתופדית אחרת בכף הרגל. חשוב לטפל בה באופן היעיל ביותר על מנת שלא לסבול מכאבים ולא לגרום להיווצרות בעיות אחרות בעקבותיה.

טיפול בבעיה

 

הגעה אלינו לחברת "תפן מדיקל" והתאמה של מדרסים לאחר סריקה ממוחשבת יעזרו להקל על הבעיה ויעזרו בהשגת פתרון. המדרסים יפזרו את הלחצים הרבים המופעלים כל העת על כף הרגל באופן נכון יותר, ויתמכו בה כך שהיא תהיה שרויה במנח אידיאלי. מדרסים יעזרו לבלום זעזועים ויקלו בצורה זריזה על כל התחושות הנלוות לבעיית הלוקס ולגוס.

 

גם אופציה של נעליים מתאימות יותר או נעליים אורתופדיות יכולה לעזור מאוד. נעליים לא מתאימות מהוות מראש חלק מהגורמים האפשריים לבעיה, ולכן התאמה של נעליים טובות ומתאימות יותר יכולה להשפיע באופן חיובי מאוד על כף הרגל. ניתן להשתמש בנעליים אורתופדיות בשילוב מדרס נשלף לקבלת הקלה משמעותית במצב.  

 

שיפור אסתטי

 

הבעיה כוללת גם בליטה שאינה נאה מבחינה אסתטית ומהווה פקטור משפיע נוסף שאנשים מתחשבים בו כאשר הם באים לחפש פתרון. על מנת לקבל מענה גם לבעיה האסתטית וגם לתחושות הפיזיות הבלתי נעימות, יש להשתמש באמצעים שיקלו על כף הרגל ויאפשרו למפרק לחזור למצבו התקין במרוצת הזמן. זאת ניתן לעשות בצורה הטובה ביותר על ידי שימוש במדרסים מותאמים אישית ונעליים אורתופדיות.

 

ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף בדבר הדרכים היעילות להשגת פתרון בעיית הלוקס ולגוס בטופס הקיים באתר או כמובן דרך מספר הטלפון 04-9873771. אנחנו בחברת "תפן מדיקל" שואפים לספק את הפתרונות האיכותיים והעדכניים ביותר לכל בעיה רלוונטית, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, התאמה אישית ושירות אישי וקשוב.