טיפול יעיל בדורבן כף הרגל

אם אתם סובלים בדורבן בכף הרגל דרכי טיפול אכן קיימות ויכולות להיות יעילות במיוחד אם יודעים כיצד לפעול. בעיית הדורבן בעקב כף הרגל מתבטאת בכאבים בדרגות שונות, ומדובר למעשה בדלקת ברצועה ארוכה בכף הרגל הנקראת "החיתולית הכפית". לרוב ניתן לחוש בכאבים לאחר שהתחלנו ללכת לאחר שנחנו זמן מה ולא עמדנו או דרכנו על הרגל, או לחילופין לאחר פעילות גופנית מאומצת מסוג זה או אחר. טיפול בדורבן מתבסס בין היתר על שימוש בעזרים אורתופדיים שונים העוזרים להקל על הכאבים, למנוע אותם ועם הזמן גם לפתור את הבעיה כליל. פנו אלינו לקבלת ייעוץ בדבר האמצעי הטוב ביותר להשגת פתרון יעיל לבעיה.

מדרסים להקלה על העקב

 

מדרסים העוזרים להעניק טיפול לדלקת הדורבן מקלים על המעמסה שסוחב החלק של העקב בכף הרגל, ועוזרים לחלק את משקל הגוף בצורה אחרת. אם אתם חושדים שיש לכם דורבן טיפול יעיל והדרגתי יכול להתקבל על ידי שימוש במדרסים המתאימים. יש לשים לב שקיימים מדרסים שיותר מתאימים לטיפול בדורבן וכאלה שפחות, לכן כדאי להתייעץ עם הצוות שלנו על מנת לבדוק מה המדרס שיתאים בדיוק לסוגיה שלכם.

 

אמצעים אורתופדיים נוספים לפתרון הבעיה

 

הסובלים מדורבן ברגל טיפול נוסף אפשר למצוא בשימוש בנעליים נוחות ורכות ובדגש על אזור עקב כף הרגל. נעליים רכות יעזרו להקל על הכאבים ולהפחית בעומס שנופל על איזור העקב. בדרך זאת ניתן לעזור לרצועת החיתולית הכפית לחזור אט אט למצב תקין ובכך לפתור את הבעיה. לעומת זאת, הזנחה של הבעיה תחמיר את הכאב עם הזמן ועשויה גם לגרום להיווצרות של בעיה אקוטית וכרונית שיהיה הרבה יותר קשה לפתור בעתיד. אין להזניח את הבריאות, ויש לעומת זאת לשאוף לקבל פתרון יעיל ומהיר גם בשביל הנוחות שלכם וגם בשביל למנוע מבעוד מועד אפשרות של החמרה בהמשך הדרך.

 

לדורבן ברגל דרכי טיפול שונות וזוהי בהחלט אחת מההתמחויות של חברת "תפן מדיקל". חברתנו יכולה לעזור לכם לפתור את הבעיה ולהימנע מכאבים אחת ולתמיד. צרו איתנו קשר בטלפון 04-9873771, בדואר אלקטרוני sales@tefen-medical.com או דרך טופס ליצירת קשר באתר. ביחד אתכם נמצא פתרון יעיל לבעיה.