כיצד להתגבר על בעיה של דורבן ברגל?

דורבן כף הרגל היא בעיה שכיחה יחסית ולמעשה מדובר בדלקת בעקב כף הרגל. היא יכולה לקרות לכל אדם, ובפרט לאנשים שעוסקים בפעילות גופנית מאומצת באופן קבוע. גם בעיות אחרות כגון השמנת יתר, רגל שטוחה ונעילה של נעליים לא נוחות או לא מתאימות לרגל עשויות לגרום לבעיה של דורבן. דלקת דורבן ברגל גורמת לתחושות שליליות ומשפיעה לרעה על כל מי שסובל ממנה. מסיבה זאת חשוב למצוא לה פתרון יעיל שיעזור לאותו אדם לחיות חיים נטולי כאבים ולעסוק בכל פעילות גופנית ללא בעיה.

לצפיה במוצר לחצו כאן

מדרסים כפתרון לדורבן

 

מדרסים מסוגים שונים יכולים לעזור להקל על בעיות של דורבן כף רגל, ופעמים רבות זהו הפתרון הראשון שמוצע לאדם שסובל מדורבן. חברת "תפן מדיקל" משווקת מגוון של מדרסים, לרבות מדרסים ביו מכאניים, מדרסים נשלפים, מדרסים מוכנים ומדרסים מותאמים אישית, שמטרתם לפתור בעיות שונות וכאבים שונים, לרבות דורבן רגל. כאשר הדורבן נוצר ממאמצים רבים, כמו שקורה למשל לחיילים או לספורטאים מקצועיים, מדרסים לנעל יעזרו לסובל מהבעיה להפסיק לסבול תוך זמן קצר. באותה מידה, מדרס יכול לעזור לפתור גם את בעיית הפלטפוס והרגל השטוחה, שיכולה בעצמה לגרום בהמשך לדלקת דורבן.

 

נעליים אורתופדיות כפתרון לדורבן

 

נעליים אורתופדיות עדינות יכולות לעזור באופן ניכר להעלמת הכאב ולפתרון הדלקת באופן יעיל. פעמים רבות הדורבן נגרם כתוצאה משימוש בנעליים שאינן ראויות לשימוש. נעליים אורתופדיות יעזרו להחזיר את הרגל למצב רגיל ונטול כאב, ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

 

עקבון לדורבן

 

אנו מוכרים גם רפידה מיוחדת, רכה ונשלפת שיכולה להקל באופן ניכר על כאב הנגרם מדורבן. הרפידה באה בגדלים שונים וניתן לרכוש אותה על ידי לחיצה בכפתור למעלה.

 

חברת "תפן מדיקל" תשמח לעזור לכם להתגבר על בעיית הדורבן בעזרת הפתרונות המוצעים לעיל. אנחנו מייבאים את המוצרים האיכותיים ביותר והננו עתירי ניסיון בכל הקשור לסיפוק פתרונות לבעיות אורתופדיות שונות. ניתן ליצור איתנו קשר בקישור הבא או דרך טלפון מספר 04-9873771. הצוות המיומן שלנו ממתין לשמוע מכם ולייעץ לכם בכל סוגיה באשר היא.