אביזרים אורטופדיים לפתרון בעיות אורטופדיות

קיימים אביזרים אורטופדים רבים שניתן להשתמש בהם. כל אחד מהם יכול לשפר את אורח החיים, לטפל בבעיה מסוימת ולעזור באופן כזה או אחר. בקטלוג המוצרים שלנו קיים מבחר רחב של אביזרים שתוכלו לרכוש לאחר שתקבלו מאיתנו ייעוץ מעמיק ופרטני. בין האביזרים השונים ניתן למצוא כיפת קצה למקל הליכה, פנס יעודי שניתן לחבר לעזרי הליכה שונים, עקבון ג'ל, עקבון לדורבן, מדבקה לריכוך הרגל, קב לברך, קביים, מקלות הליכה, גרביים מיוחדות לחולי סוכרת ואף מפיגי ריחות מנעליים. סיור באתר שלנו, שיחת טלפון עימנו וכמובן הגעה פיזית לחברה יסייעו לכם לשפר את החיים שלכם באופן ניכר.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

אביזרים לשיפור אורח החיים

 

אביזרים אורטופדים הם בדיוק האביזרים הקטנים הללו שיכולים לעשות הבדל גדל בנוחות של המשתמש בהם. חיבור של פנס לקביים או למקל הליכה יעזור לאדם לראות בחושך ולהימנע מתקריות ותאונות, כיפת קצה למקל הליכה תעזור להשיג יציבות בהליכה, תשפר את שיווי המשקל הכללי של הגוף ותעזור להשיג תחושה של נוחות ורכות. עקבון לדורבן עוזר להתגבר על כאבים הנובעים מדלקת הדורבן. גרבי דיאבטיק מיוחדות לחולי סוכרת עוזרות לשיפור זרימת הדם וסיפוק הגנה מוגברת לכפות הרגליים.

 

קביים ומקלות הליכה

 

נוכל להתאים לכם גם מקל הליכה ארגונומי, קביים למבוגרים וקב לברך. מקל הליכה ארגונומי עוזר לבלום זעזועים, קל, בטוח, נעים ויעיל יותר לאחוז בידית שלו והוא מונע אפשרות של החלקה. העיצוב המיוחד שלו תומך באדם המשתמש בו ומאפשר לו להשעין עליו את כל משקלו. קב לברך מעניק ניידות עם ידיים משוחררות וזמינות ועוזר להשיג אורח חיים עצמאי ומלא יותר, מכיוון שאין צורך לאחוז בו בכף היד כל העת. מידע נוסף על קב לברך ניתן למצוא כאן. אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא על מנת להתרשם ולקבל מידע נוסף בנוגע לקביים ומקלות הליכה.

  

חברתנו, "תפן מדיקל", רוצה ותשמח לעזור לכם להשיג חיים נוחים, עצמאיים ואקטיביים מאוד. ניתן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון 04-9873771 בשביל לקבל ייעוץ מעמיק וקשוב. אין צורך לסבול או להימנע מפעילות, אלא לחתור להשגת חיים טובים יותר.